Wątek dotyczący artykułu

Jerel Blassingame chce grać w reprezentacji Polski!

- Gdybym otrzymał powołanie do kadry, w ogóle bym się nie zastanawiał. Gra dla Polski to zaszczyt - mówi nam Jerel Blassingame, rozgrywający Energi Czarnych Słupsk.

przeczytaj cały artykuł

basketmistrz

Wiecie co ,coraz czesciej sie wstydze ze jestem polakiem przez takich ludzi co nic nie wiedza a gadaja. Niektorzy zachowuja sie tutaj prawie jak rasisci, jb umie rozmiawiac po polsku,ale nie chce sie wypowiadac jeszcze bo sie nadal uczy naszego jezyka ,atmosfery w zespole by napewno nie zepsol ,swietnie penetruje wiec moze otworzyc naszych obwodowych ,byl by tylko wartoscia dodana .jak dla mnie mr kaszanka do reprezentacji

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bartek123

Pokaz mi chlopie naturalizowanych reprezentantow Niemiec czy Francji ktorzy mowia w obcym jezyku!WIDZIALES TAKICH?Powinny obowiazywac pewne standardy ktore ludzie musza spelniac,jest on dobrym zawodnikiem to fakt ale Polska to nie jest kraj trzeciego swiata gdzie kazdy kto chce moze dostac papier to troche przycukruje i go otrzyma

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
basketmistrz

widzocznie nie chca , nie widujesz jb to nie gadaj,jego narzeczona go bardzo duzo uczy i daje sb reke uciac ze zaspiewal by ze zrozumieniem nasz hymn , nie oceniaj skala innych ,myslisz ze wszyscy sa tacy sami a w tym przypadku sie mylisz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
bartek123

Nauka,nauka a zycie zyciem.Masz inny poglad.Spoko.Nie chce mi sie spierac.To wszystko tylko potwierdza ze Pzkosz nie ma kompletnie zadnego pomyslu na Polskich zawodnikow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
basketmistrz

I z polakami sie z tb zgodze ,nie ma wiekszej grupy ludzi ktorzy by sie wzieli za szkolnictwo ,zeby u nas sie kreowali od mlodego a nie zeby zaistniec musza za granice kraju wyjechac,poki co jest stagnacja jest jak jest i ok, oby z czasem bylo tylko lepiej zycze tego sobie i wszystkim kibicom

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
lancet1

Bla, bla, bla, twierdzenie, że "Pzkosz nie ma kompletnie zadnego pomyslu na Polskich zawodników" to jak powiedzieć, że nie ma pogody. pogoda zawsze jest, raz lepsza, a raz gorsza. Pzkosz zatrudnił zagranicznego trenera, który ma mieć pomysł na reprezentację. Jestem święcie przekonany, że akurat ten będzie miał pomysł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.