Wątek dotyczący artykułu

Roberto Mancini: Z takim składem Manchester City powinien co roku wygrywać we wszystkich rozgrywkach

Trener Interu Mediolan Roberto Mancini miło wspomina trzy i pół roku pracy w Manchesterze City. - Tęsknię za pracą w Premier League - przyznał trener.

przeczytaj cały artykuł


Ornitopod

Powinien, powinien, a jakoś nie wygrywa i nie wygrywał nawet za Manciniego, więc niech się lepiej nie wymądrza. Mancini i Pellegrini to chyba najbardziej przereklamowani trenerzy na świecie (jeszcze z Ranierim mogliby podać sobie rękę). Jeśli City chce naprawdę się liczyć to nie powinni pierdzielić się w tańcu tylko ściągnąć trenera z prawdziwego zdarzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MightyMyth

E tam, lista przereklamowanych byłaby dłuższa. Dodałbym Beniteza, Allegriego czy choćby Capello (ten akurat w kategorii przereklamowanych selekcjonerów).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
razorback

Gdybyś spojrzał na pracę Allegriego w Milanie to byś nie wymieniał jego nazwiska wśród "przereklamowanych". To samo tyczy się Beniteza. Wracając do Allegriego. Ten facet objął posadę w już zdestabilizowanym Milanie z którego odszedł Ancelotti i pseudo trener Leonardo. Allegri pracował w Milanie od 25. czerwca 2010 do 13. stycznia 2014, czyli rozegrał 3 pełne sezony:
2010/2011 - mistrzostwo
2011/2012 - wicemistrzostwo
2012/2013 - 3. miejsce
Sezon 2013/2014 to już punkt kulminacyjny i początek upadku Milanu, wyrzucenie Allegriego i Milan kończy sezon na 8. miejscu. Chodzi jednak o to, że Allegri podczas 3. sezonów pracy wykonał kawał dobrej roboty podczas gdy zarząd klubu robił wszystko by ten klub... osłabiać. Teraz Allegri prowadzi Juventus poukładany przez Conte i ten Juventus gra według mnie o wiele atrakcyjniejszą piłkę niż za czasów Conte. Kiedyś krytykowałem Allegriego, ponieważ nie spojrzałem na to co się działo wcześniej. Obecnie ten trener, może nie jest wybitny, ale solidny i z pewnością nie przeceniałbym jego umiejętności. A co do Fabio Capello, to faktycznie na poziomie reprezentacyjnym odnosi porażki, jednak nie splami sobie CV ponieważ ma tak duże sukcesy w piłce klubowej na swoim koncie, że nikomu to nie przeszkadza, wręcz idealnie wpisał się w realia obecnego futbolu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.