Wątek dotyczący posta na blogu

Psychoza pewnych kibiców.

użytkownik usunął konto

Kolejny raz dobitnie pokazują pewni kibice tutaj na forum jakąś swego rodzaju psychozę. Według tyc kibiców wszystkie zespoły które do tej pory jadą w sparingach, robią to na maxa, natomiast niepowodzenie ich drużyny tłumaczą, że zawodnicy szukają ustawień, testują sprzęt itp. Tak jakby inni zawodnicy (…)

przeczytaj cały artykuł


Grimes

Pisanie również kto jakim składem jechał. I to, że jakby jechał najsilniejszy skład to by inny wynik (na lepsze) był.
A nie powiedziane, że jak będzie (na papierze) lepszy skład to może być wynik również odwrotny, ale tego nie przyjmują do wiadomości :))))
Ciągle przytakiwanie to im się podoba, ale jak już napiszesz coś nie po ich myśli to rzucają się jak ryby wyciągnięte na brzeg :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Wczoraj była taka sytuacja.Info o wyniku sparingu na MA,a wbija taki tyfus i spamuje,że Okoniewski z Buczkiem nie jechali po 5 razy.Ja z chęcią bym napisał,że to sparing tylko,ale skoro pisze takie bzdury w jedną stronę ,zapominając,iż nie było Holdera,Gomólskiego i Fajfera,a GKM jechał pełnym składem to wiadomo,że mu odpowiem.Tym bardziej,że Łaguta z Miedziakiem też 5 biegów nie odjechali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.