Wątek dotyczący artykułu

Aleksiej Rastvortsev: Niech Orlen Wisła Płock goni wynik

Przed meczem z Orlen Wisłą Płock w zespole Vardaru Skopje daje się wyczuć ogromny optymizm. Gospodarze wierzą w odrobenie sześciobramkowej straty z Płocka.

przeczytaj cały artykuł

LPUUU

Sądzę, że wygramy na sto procent. Tak się zastanawiam co ci ludziew życiu ugrali ileż nazdobywali medali że przemawia od nich taka pycha i buta .Hmmmmm tak sobie dziś popatrzylem na skład no to troszkę się rozesmiałem poza Sterbikiem ,Toskiciem medali to oni za wielu nie mają a ten Klocek Rastvortsev to przeszedł sam siebie . To Wisła ma obecnych medalistów Mistrzostw Świata to Wisła w-ce Mistrza Europy na lewym skrzydle . To Wisła ma dwukrotnego Medaliste Mistrzostw Świata Mariusza Jurkiewicza .Syprzak wciąga nosem Toskicia o tym drugim nawet nie wspominając bo nawet nazwiska nie pamiętam taki on wspaniały jest .Jednym Słowem KABARET . I DZIS O 20 JAZDA Z Z ...albo drugi mundry jakiś Filip Lazarov kto to jest ?! pozatym że jest bratem Kiryla . Smieszni ludzie dla mnie mam nadzieje ze dzis drugie plus 6 dla Wisły. NIedawno powstały twór rozdmuchany przez Ruskie pieniądze raz awansowali do FF i już się maja za panów świata zupełnie nie rozumiem takich ludzi zupełnie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysztof Blumberg

Twój komentarz jest dla wielu piłkarzy Vardaru wręcz obrażliwy.Ale myślę,że trochę Cię poniosło.Nazywając kogoś brudasem trzeba...resztę domyśl się sam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LPUUU

Wydrukuj Sobie Pan 20 groszy z tego co wiem xero jeżeli nie ma drukarki w domu ;)))))) Prześlij pan im na adres klubowy n moj komentarz bede bardzo zadowolony :))))najlepiej jeszcze mozna w ramke jakas ladna oprwaić co by mogli sobie na scianie powiesic . POZDRAWIAM . .Tak zostałem nauczony na chamskie ,nie fer, zaczepki, komentarze reaguje w ten sam sposób ;)) .Myslisz pan że Macedończycy między sobą nie obrażali Polakow idz pan poczytaj sobie ich forum i sprawdz co piszą ewentualnie jesli nie bedzie pan rozumiał można zadzwonic po tłumacza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Krzysztof Blumberg

Tą odpowiedzią pokazałeś swój stosunek do wszystkich obok.Macedończycy jak i niemal wszyscy Bałkańcy nie grzeszą kulturą i dobrym obyczajem.Ale stawanie z nimi w jednym szeregu chluby Tobie nie przynosi.A już wzmianka o finansach jest gorsząca.Ale mogę Cię zrozumieć...tak zostałeś wychowany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
kantor

Ile ty masz lat kolego? Jak koło 15 to wróć tu za 5 lat proszę. Ten klub ograł na wyjeździe RNL a czy przed styczniem nie mając medalistów MŚ tez tak mówiłes, ze Wisła taka świetna? Liczy sie drużyna. Takto PSG by wygrywało.

P.S. To fajnie zostałes nauczony przez rodziców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
LPUUU

5 lat temu to ja sie tutaj panie kolego pojawilem . A po drugie zycia ukladal mi nie bedziesz gdzie mam byc a gdzie nie i guzik ci do tego:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Mariusz7

Jeśli mnie pamięć nie myli to Vardar nie awansował do FF. Co do składu to mają mocny i nie można lekceważyć ich we własnej hali są niezwykle groźni każdy to wie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
LPUUU

A to sorki fakt pomyliłem Veszprem z Vardarem.Masz rację tylko za dużo tej słomy w ich wypowiedziach Rastvortsev z Polakami oklep zbiera praktycznie ciągle i to zarówno jeżeli chodzi o arene międzynarodowa jak i klubową. Mam nadzieje ze Wiślacy ich pogonią dziś poraz drugi fakt może być ciężko ale trzeba wierzyć że Wisła da rade nawet porażka 1-4 bramkami będzie smakowała słodziutko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.