Wątek dotyczący artykułu

Aleksiej Rastvortsev: Niech Orlen Wisła Płock goni wynik

Przed meczem z Orlen Wisłą Płock w zespole Vardaru Skopje daje się wyczuć ogromny optymizm. Gospodarze wierzą w odrobenie sześciobramkowej straty z Płocka.

przeczytaj cały artykuł

Wisełka

Widzę, że buta i pycha wylewa im się strumieniami. Nie wiem, na czym oni bazują tą swoją wyższość, bo na razie to nic wielkiego nie osiągnęli. Owszem, personalnie wyglądają fajnie, ale liczy się drużyna, a mówienie z takim spokojem o jakiejś 9-10 bramkowej przewadze to już jest kompletne lekceważenie przeciwnika. Mam nadzieję, że dzisiaj Wiślacy zamkną im usta i pękną Ci napompowani bufonadą grajkowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sonszaj

Wypowiedzi zawodników Vardaru to buta i pycha, a słowa Wiśniewskiego z zeszłego sezonu o zdecydowanej wygranej nad Kielcami to płocki charakter, tak ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisełka

Przypomnij sobie lepiej Twojego pupila: "większych emocji nie przewiduję". Poza tym nie mieszaj tutaj gierek słownych, które zawsze towrzyszą "Świętym Wojnom". Z obu stron mimo wszystko zawsze jest wzajemny szacunek i nigdy od nikogo nie słyszałem, że na 100% będziemy prowadzić 6-7 bramkami, nigdy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
sonszaj

a Rastvortsev powiedział, że na 100% będą prowadzić 6-7 bramkami ? Wypowiedzi Wiśniewskiego nie zacytuje, ale było to chyba w zeszłym sezonie gdy Wiśniewski typował wyniki kolejki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Wisełka

Czyli coś tam powiedział, ale nie wiesz za bardzo co i to jest już buta Wiśniewskiego, tak? To była zabawa w typowanie wyników, co miał powiedzieć, że jadą przegrać? Adam nigdy nie odniósł się bez szacunku do rywala z Kielc.
Rastvortsev powiedział:

Będzie nerwowo, jeżeli nasza przewaga będzie cały czas oscylowała wokół sześciu, siedmiu bramek. Najlepiej wyjść na prowadzenie dziesięcioma trafieniami i niech to rywal goni wynik (śmiech).

czyli nie zakłada nawet, że mogą prowadzić mniejszą liczbą bramek, a wręcz jest przekonany że będzie 10 i więcej. Jak to inaczej nazwać jak nie butą.
Widzę, że niektórzy kibice z Kielc jak zwykle stosują podwójne standardy. Jak kiedyś Metalurg "radował" się z wylosowania Kielc i już widział się w następnej rundzie, to wtedy to była buta i pycha i można było o tym pisać, ale jak teraz Vardar na każdym kroku pisze iloma to bramkami nie pokona Wisły to już butą nie jest (bo kiedyś tam Wiśniewski coś tam powiedział i należy im się). A podobno w Europie się nie dzielimy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
sonszaj

Wiem o co chodziło w wypowiedzi Wiśniewskiego, a nie zacytuje, bo nie mogę tych słów znaleźć, a dokładnie ich nie pamiętam. Nie rozumiem także Twojego ostatniego zdania, że podobno nie dzielimy się w europejskich pucharach. Ja będę dzisiaj mocno trzymał kciuki pierw za Iskrą, a potem za Wisłą tylko nie rozumiem tych wielkich pretensji do zawodników Vardaru. Skoro mówisz, że Wiśniewski nie mógł powiedzieć nic innego niż to, że wygrają z Kielcami to to samo się tyczy Rastvortseva. To Vardar jest (był) zdecydowanym faworytem rywalizacji i oni muszą pokazać kibicom, że są pewni awansu, a obóz rywala (Wisły) powinien te zapowiedzi traktować z przymrużeniem oka i w czasie meczu zrobić swoje. Powodzenia Wisła i spotkajmy się w F4 :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.