Wątek dotyczący artykułu

Bez większych emocji - Betard Sparta Wrocław - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia 51:39 (relacja)

Zwycięstwem gospodarzy 51:39 zakończył się trening punktowany pomiędzy Betard Spartą Wrocław a MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią Ostrów. Najskuteczniejszym zawodnikiem test-meczu był Tomasz Jędrzejak.

przeczytaj cały artykuł


Cz-waCKM

- Kolejny dobry występ Maksa Drabika... - Młody Maks to bardzo utalentowany chłopak i niech mu się wiedzie jak najlepiej ! - Sławek Drabik to nasza ikona w Częstochowie , przemawia za nim ogromne doświadczenie , które właśnie teraz przekazuje swojemu młodemu. - Wytłukł się trochę na tych żużlowych torach w kraju i za granicą , ma ogromne wiadomości odnośnie ustawień sprzętu itd... - Luzackie podejście Sławka i styl bycia znają wszyscy fani speedwaya , ale właśnie w tym m.in. jest ukryta prawda. - Właśnie tego luzu rozwagi brakuje nieraz trenerom , rodzicom i opiekunom młodzieżowców. - Niejednokrotnie wywierana jest wielka presja na wynik , która później skutkuje dokładnie odwrotnie. - Aby tak dalej i pierwszymi dobrymi wynikami nie podpalać i dalej startować nabierając niezbędnego doświadczenia. - Teraz tylko pozostaje mocno trzymać kciuki za Maksa , tak mocno jak kiedyś ściskałem je za Sławka... - Oby szczęśliwie i bez kontuzji... - - - " Whisky , do przodu i w lewo " - - - Pozdrawiam... :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan85

Jako Wielki fan nazwiska Drabik "nieskromnie" popieram ten komentarz w 100%!!! Tylko mała uwaga... Whisky ok. Ale potem leciało to tak: "Standardowo najpierw prosto a potem trochę w lewo". Pozdro:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.