Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Bezsilność Liverpoolu, głupota Stevena Gerrarda

Manchester United wygrał na Anfield z Liverpoolem, który grał całą drugą połowę w osłabieniu po głupocie Stevena Gerrarda.

przeczytaj cały artykuł

MATUCH - RSKZ

Nie chcę się za dużo rozpisywać, ale po raz kolejny Wojtek zostałeś skarcony za swoją pewność siebie. Chyba nigdy się tego nie od uczysz. No ale cóż, dzisiaj ja triumfuje. Siedziałem cicho chciałem remis, serce mówiło 1:2 i tak było. Liverpool powinien mecz kończyć w 8, ale ważne są 3 pkt. Bardzo mi się podobał dzisiejszy mecz. United było zespołem o dwie klasy lepszym. Bym zapomniał United, również powinno też mecz kończyć w 10 chodzi o faul Jonesa. Manchester jest aktualnie 2 klasy lepszym zespołem od Liverpoolu, w dodatku ma 5 pkt przewagi nad LFC, najprawdopodobniej to koniec marzeń Liverpoolu o top4.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Bo Wojtek sam im daje preteksty do ataków. Do dziś pamiętam jak pisał o tym, że Liverpool spokojnie poradzi sobie z Bazyleą. Przed meczem z Manchesterem też wyśmiewał wszystkich, którzy twierdzili, że Manchester wywiezie trzy punkty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LPUUU

Co wy dyskutujecie z Łopatorem :D :D . Zaspiwam mu teraz - PŁACZ MAŁA PŁACZ PŁACZ MALEŃKA PŁACZ . Gośc jeszcze się nie nauczył poraz kolejny wciry dostaje jego super drużyna hehehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Przemek M11

Tylko, że z Wojtkiem idzie popisać.
Są za to tutaj tacy ślepi wyznawcy Realu, Barcelony i kilku innych klubów z którymi nie ma mowy o dyskusji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Na tym polega rola kibica,że wierzy w swoją drużynę.Dlaczego nie wypominasz postów osobom,które były pewien porażek LFC z City,Tottenhamem czy Soton??Zresztą przykłady mogę mnożyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerrypl

No tak, wiara piękna rzecz, ale nie można wyśmiewać ludzi, którzy mają inną opinię, a ty to niestety dość często robisz, wyzywając od laików, pisząc posty w stylu "bredzisz" itd. Nie moja sprawa, nie chcę cię atakować, przyzwyczaiłem się do twojego sposobu bycia, ale jakbyś nad tym popracował to po prostu łatwiej by się z tobą dyskutowało. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Nie widziałem, nie śledzę wszystkich dyskusji. Widziałem natomiast jak wyśmiewałeś niektóre osoby, które typowały wygraną Manchesteru w Liverpoolu. A przecież można na spokojnie przedstawić swoje racje.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Witaj Jerry... Wojtek naprawdę posiada wiedzę piłkarską.... można z nim popisać rozsądnie.... jeden minus to taki, że nie jest obiektywny..... Kiedyś pamiętam dyskusje, gdzie stwierdziłem.... z LFC nie wyjdzie z grupy LM... wyjdzie Bazylea.... oczywiście Wojtek nie pozostawił suchej nitki..... no ale cóż sport uczy pokory......

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Wrzuciłem fotkę z uzasadnieniem, bo bardzo mi się spodobało:) Magisterkę z transportu chyba będę robił, inżynierkę z chemii obroniłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sebastian Pia

Ja po prywatnej uczelni często wyśmiewany kierunek zwanym Turystyka, ale lepiej mi sie powodzi od inżyniera... do tego podróżuje po świecie.... reasumując nie wazny kierunek.... wazne czy jestes kreatywny w zyciu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jerrypl

Nie szukam specjalnie długo póki co. Poza tym nie wiem czy będę pracował w chemii, ale to jest temat na osobną dyskusję:)

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

500 zł..... lubisz bawić się w Glebetrottera ??? jesteś w Qoito, Santo Domingo, Kingston, Aschgabad, Hanoi, Maputo, Bamako.... i inne zakątki zalezy co Cie fascynuje

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Mnie jakoś zawsze od małego dziecka ciągnęło do Ameryki Środkowej- Meksyk, Karaiby, nawet południowe Stany Zjednoczone. A z bliższych rzeczy to chciałbym również Azerbejdżan odwiedzić.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Kostaryka, Nikaragua, Belize ..... te kraje najbardziej mi sie podobały z Ameryki Środkowej ..... Karaiby tylko Kuba .... jak masz mniej przy dupie to Dominikana

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

A to jest to szalone podróżowanie na żywioł?Jestem jednak ciekaw jak zbijacie cenę biletów lotniczych.Wiem,że niektórzy się w to bawią i szukają super okazji,ale są jakieś granice i lot do Ameryki Płd. musi sporo kosztować.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Sebastian Pia

Oczywiscie na zywiol nie pojedziesz do ZEA, Arabii Saudyjskiej, Turkmenistanu, Jemenu, Pakistanu tak sobie ... a czemu ??? bo są bariery religijne.... choć Kuwejt oraz Bahrajn polecam

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Byłem w Rijadzie.... plus nie placisz podatkow, ... minus nie ma alkoholu, nie ma kin, a jak zobaczą ze masz krzyzyk zostaniesz wychlostany na rynku publicznie ..... najbadziej restrekcyjny kraj arabski jesli chodzi o Szariat.... podobnie jest w Jemenie i Sudanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jerrypl

Oglądałem trochę filmów ISISu to Irak wyglądał na nich dość fascynująco. Może kiedyś się tam uspokoi i będzie dane mi to zobaczyć na własne oczy.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Nie potrafie w jednym miejscu pracowac.... Turystyka jest piękna.... minus nie ma Cię w domu.... ale czasami warto zamiast meczu zuzlowego być w Mozambiku np

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.