Wątek dotyczący artykułu

Gwardia z awansem, Superliga nie dla Piotrkowianina - podsumowanie 21. kolejki I ligi mężczyzn

W 21. kolejce I ligi poznaliśmy pierwszy zespół, który zdołał wywalczyć awans do PGNiG Superligi. PE Gwardia przypieczętowała 1. miejsce, o krok od tego celu jest natomiast KPR Borodino Legionowo.

przeczytaj cały artykuł


Walcz

Już jest dobrze w PE Gwardia Opole a może być zdecydowanie lepiej . Oto fragment wywiadu z wiceprezydentem Opola odpowiedzialnym za sport który dziś ukazał się w GW

Będzie sponsor strategiczny?

Nie ma wątpliwości, że aby tak się stało(Prezes klubu Janusz Maksym zamiast okolicznościowego pucharu wręczył zawodnikom "Bilet w jedną stronę" - do PGNiG Superligi. To wyraźny sygnał, że tym razem przygoda z elitą ma się nie zakończyć tak szybko jak w poprzednim sezonie), klub potrzebuje wzmocnień, a te będą możliwe, jeśli uda się znaleźć odpowiednie pieniądze. Gwardia już od jakiegoś czasu prowadzi negocjacje z dużym sponsorem. - Święto świętem, ale teraz pojawia się pytanie co dalej? Klimat wokół piłki ręcznej jest doskonały i dla mnie oczywiste jest, że to idealny moment, aby Polska Grupa Energetyczna w końcu została sponsorem Gwardii. Z tego co wiem firma, jest tym zainteresowana, a awans powinien ją jeszcze bardziej do tego zachęcić. Moim zdaniem jest na to duża szansa - zapewnia wiceprezydent Opola Janusz Kowalski, odpowiedzialny w ratuszu za sport. Ale apeluje też o pomoc... polityczną. - Nie ma wątpliwości, że inwestycja rozbudowy Elektrowni Opole ma wpływ na życie w naszym województwie, także w sensie środowiskowym, jest więc oczywiste, że tego typu duże firmy w sposób naturalny powinny wspierać lokalny sport. Apeluję do polityków PO, a w szczególności do marszałka Andrzeja Buły, znanego miłośnika i znawcy sportu, aby pomógł w zawarciu takiego kontraktu PGE z klubem. W tej sprawie powinien być jeden wielki konsensus polityczny - podkreśla Kowalski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki

Jak widać Mielec i Opole toczą bój o sponsoring PGE. Znając życie nie będzie się liczyło, który klub ma lepsze perspektywy, czy wartość marketingową, a układy na tle politycznym. Sam jestem ciekaw jak się to rozwinie i który klub otrzyma wsparcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.