Wątek dotyczący artykułu

Pieniądze w TBL: Kto ile wydał na licencje?

Okienko transferowe w Tauron Basket Lidze w tym sezonie było wyjątkowo ciekawe. Rekordową liczbę transferów przeprowadziła ekipa Wilków Morskich Szczecin.

przeczytaj cały artykuł

Peryskop

Czy to Prowokacja? Na zdjęciu artykułu zdjęcie zawodników Stelmetu w artykule również wypowiedzi i opis o wszystkich tylko nie o Zgorzelcu.A pod artykułem sonda dotycząca Zgorzelca..? Przecież wiadomo,że w większości ten artykuł mogą odwiedzać/czytać ludzie Stelmetu więc sonda o obronie tytułu przez Zgorzelec w tym miejscu może być w najlepszym przypadku obarczona bardzo dużym procentem błędu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Reixen ZG

Mnie zastanawia jedno, po kiego grzyba dali tą sondę pod takim artykułem. Jest ona tutaj tak potrzebna jak świni rogi.
*
Co do tematu to Wilki wydały najwięcej, ale efekt zerowy. Ktoś po prostu źle ustawił zespół na starcie. I wielki + dla Zastalu za wydanie jedynie 15 tys pln.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
caMan

Siła Stelmetu tkwi w bardzo dobrym polskim składzie :) Co do sondy to masz absolutną rację, powinna być adekwatna do tematu :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Reixen ZG

Polskie nazwiska są dobre a nawet bardzo dobre tylko jednak u niektórych widać pewne słabości. Taki Zamojski jakby stanął w miejscu. Facet nie przypomina zawodnika z przed dwóch lat. Jego zwyżki i spadki formy są zbyt częste.
Koszarek również trochę ma słabszy sezon niż ubiegły. Jego gra przypomina mi trochę grę na zasadzie "więcej rozrzucę piłek to mniej będę miał spudłowanych". Arom fajnie się prezentuje i to jest chyba najpewniejsza postać w klubie z Polaków.
Natomiast Adam, gdyby nie robił prostych fauli i zawsze przed meczem smarował sobie dłonie poxipolem to może jego procent złapanych piłek podskoczyłby do 75%. Myślę, że taki Wiśniewski obecnie lepiej prezentuje się od Zamojskiego. No i jeszcze jest Chylinski, który również daje rade. Kulig natomiast miażdży Bestie a i Szewczyk wydaje się bardziej mobilniejszy i wszechstronniejszy. Gruszecki ostatnio prezentuje się wybornie i nad Kucharkiem, który w ogóle nie gra ma ogromną przewagę. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Są w Polsce zawodnicy rodowici, którzy na prawdę przydaliby się Zastalowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.