Wątek dotyczący artykułu

SPAR Falubaz Zielona Góra - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 57:33 (wynik)

Podopieczni Sławomira Dudka wysoko pokonali mistrzów Polski z Gorzowa w drugim treningu punktowanym tych drużyn. Najlepszymi zawodnikami spotkania byli Jarosław Hampel i Grzegorz Walasek.

przeczytaj cały artykuł

Login Nick

stercel to tylko sparing :D nie stresuj się bo ci żyłka pęknie.wiem, że to w gorzowie nie do pomyślenia bo najdalej to byłes w różankach ale kibice falubazu są rozsiani po świecie i ciężko być w tym czasie na stadionie :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Login Nick

widzisz to takie myślenie chłopka-roztropka co nigdzie nie był i nic nie widział. coś przeczyta (najczęściej przesylabizuje) coś usłyszy i potem pieprzy trzy po trzy w internecie. ty nawet nie wiesz czy ja czasem nie jestem teraz na wycieczce. czy może chędożę gorzowskie dziołchy trzy bloki od ciebie a już mnie szufladkujesz. btw myślisz,że miliony polskich emigrantów pracują tylko na zmywaku?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Ty zawsze jestes pierwszy albo jeden z pierwszych ktory zaraz po zakonczonym spotkaniu zabiera glos. Oczywiscie wowczas kiedy wynik jest korzystny. A tak nawiasem to ty mi dociąleś ze nigdzie nie bylem . Stąd moj odwet czego Ty poszukujesz po świecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Speed58

Nie do końca chyba odbierasz słowo "zmywak"...kiedyś mówiło się "na saksy" i też nie miało to nic wspólnego z prawdą,bo awać się Saksonia,to dawne DDR i mało kto jechał tam do pracy za DM...ja również ponad 24 lata spędziłem za granicą i wkrótce znów tam wyjadę,więc nie bierz tego tak do siebie,tylko uogólniaj...nie o słowne walki chodzi,tylko o dobry koment do sportu,któremu kibicujemy. Bo chyba o to chodzi,a dla zadymiarzy miejsca tutaj być nie powinno. Mam sporo uwag,co do rodzaju blokowanych postów,w porównaniu z tymi,które pojawiają się bez problemów. Ale to już nie moja sprawa,tylko admina i nie mi w to ingerować.
Tak bywa na wszyskich portalach tego typu i nie ma znaczenia,czy piszemy o sporcie,czy muzyce...zawsze znajdzie się punkt zaczepienia i powód do narzekań. Chyba lepiej jest się uśmiechnąć i machnąć ręką,niż wdawać się z zaciekłą polemikę. A co do wiedzy Twojego interlekutora,to wielu chciało by tak rozległą i tak głęboką na temet żużla posiadać...dla mnie to kopania wiedzy o historii żużla w Gorzowie i nie tylko.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.