Wątek dotyczący artykułu

Tylko remis po heroicznym boju, ale Biało-Czerwoni wciąż niepokonani - relacja z meczu Irlandia - Polska

W meczu 5. kolejki el. Euro 2016 reprezentacji Polski nie udało się pokonać Irlandii, choć jeszcze do 91. minuty gry prowadziła na Dublin Arenie 1:0 po golu Sławomira Peszki.

przeczytaj cały artykuł

Matt Biker

Prowadzenie stracone przez pasywną postawę w drugiej połowie. Chłopaki widać stracili siły. Z drugiej strony remis brałem w ciemno więc jest ok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pandino

Nie siły - raczej chęci. Po straconej bramce ruszyli, ale chaotycznie bo nie było już czasu. Widać było jakie rezerwy sił w nich są. Po prostu zlekceważyli rywala moim zdaniem. Brawa dla Irlandczyków za grę do końca, naszych piłkarzy należy po dzisiejszym meczu zganić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.