Wątek dotyczący artykułu

Tylko remis po heroicznym boju, ale Biało-Czerwoni wciąż niepokonani - relacja z meczu Irlandia - Polska

W meczu 5. kolejki el. Euro 2016 reprezentacji Polski nie udało się pokonać Irlandii, choć jeszcze do 91. minuty gry prowadziła na Dublin Arenie 1:0 po golu Sławomira Peszki.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

90 minut kopania się po czołach, coś żenującego. Kibice którzy pojechali na ten mecz powinni dostać zwrot za bilety. Niestety, sprawdziło się wszystko co pisałem przed meczem. Olkowski to poziom amatorski, Jodłowiec kompletnie bez formy, Krychowiak w dołku, Rybus bezużyteczny. Błaszczykowski objeżdżałby tych obrońców jak dzieci. Milik po takim meczu powinien dostać olbrzymią karę finansową, nawet nie próbował biegać do piłek. Do tego słabsza forma Szukały. W zasadzie jedynym pozytywem tego meczu jest powrót Peszki i dobry występ Fabiańskiego. Żenada również ze strony selekcjonera, od 60 minuty prosiło się o zmiany, a niezdjęcie Olkowskiego to po prostu wstyd na takim poziomie. Zero pomysłu na grę. Tragiczna jest ta nasza reprezentacja i przypadkowe zwycięstwo z Niemcami nie zmienia faktu, że na Mistrzostwa Europy nie awansujemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pandino

Nie byłbym aż tak krytyczny. Pan Nawałka zlekceważył rywala i nie odrobił lekcji Niemców, którzy dokładnie tak samo zagrali z Irlandią - brzydko, lekceważąco, bez ambicji. To się mści, za dzisiejszy mecz praktycznie cała jedenastka (poza wspomnianymi przez Ciebie Peszko i Fabiańskim) powinna dostać pały! To nie brak umiejętności i braki kondycyjne dziś zaważyły, brak ambicji - mieli ją za to Irlandczycy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jerrypl

Dokładnie, w drugiej połowie nasi nawet nie walczyli! To co robił Milik to po prostu wołało o pomstę do nieba. Lewandowski grał słabo, ale przynajmniej walczył za dwóch! Natomiast w środku pola był kompletny chaos - również o tym pisałem przed meczem, Jodłowiec nie miał prawa w formie z ostatnich meczów wyjść na to spotkanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
bartollo

Czy jest sens w ogóle awansować do ME? Żeby zbierać oklep jak zwykle? Trener nie potrafi zaprowadzić porządku w kadrze i rezygnujemy z takich zawodników jak Błaszczykowski czy Polański, którzy przy tym poziomie zmienników są na wagę złota. Brakuje nam kreatywnych zawodników, potrafiących ładnie podać i utrzymać się przy piłce. Z drwalami jak Krychowiak i Jodłowiec w środku pola można grać tylko piłki do przodu "na aferę".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Varsovia

Oglądając ten mecz w 2 połowie można było odnieść wrażenie, że to mecz w rugby tylko piłka była inna. Chociaż nawet mecze w rugby bywają bardziej płynne. Tutaj co chwila długie podanie, faul, gwizdek i tak w kółko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.