Wątek dotyczący artykułu

Chevon Troutman przemówił: Przepraszam i proszę o szansę!

Jeszcze w poniedziałek Chevon Troutman nie chciał komentować zatrzymania przez policję i całej otoczki z tym związanej. We wtorek zawodnik zmienił zdanie i postanowił przemówić.

przeczytaj cały artykuł

jimijim

pięć dni trzeźwiał i dopiero wpadł na pomysł, że należy przeprosić? słabe to wszystko i osobiście żadnej skruchy w tym piśmie nie widzę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jimijim

nidyrydy, wciąż nic... sory ale kupujecie to tylko i wyłącznie dlatego, że zagląda Wam w oczy strach przed jego wyrzuceniem - gdyby na jego miejscu był zawodnik z jakiekolwiek innej drużyny, a zwłaszcza ze Zgorzelca to nie byłoby ani jednego głosu, że nic się nie stało, a wręcz byłby lincz... napisałem to zaraz po zajściu i napiszę jeszcze raz, JJ musiał wsadzić honor do kieszeni i jak to tylko możliwe ukręcić łeb sprawie, zresztą niesportowe media z Zielonej Góry pytają jasno dlaczego ChT odnośnie całej akcji jest traktowany na specjalnych warunkach... żeby te przeprosiny miały jakąkolwiek wartość to klub powinien jak najszybciej po zajściu zwołać konferencję prasową, postawić ChT przed dziennikarzami i osobiście powinien przeprosić nie czytając nawet z kartki - takie cudo - wysłany przez nie wiadomo kogo list wielkiej wartości nie ma...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
onlybasket

Pkt widzenia zalezy od pkt siedzenia. Kazdy robi to co najlepsze dla niego a nie to co mowia inni. Przypominam Ci ze tez mieliscie swoje afery / kropelkowe i kolanowe/ i czy lecialy glowy? Zwalniano z klubu? - nie! Wybrano opcje na przeczekanie i mniejsze zlo dla klubu, pozostal tylko ciagnacy sie smrod jak i w tym wypadku pozostanie. Koszykowka to biznes i jak widac robi sie to co trzeba zrobic a nie to co powinno sie zrobic bo tak mowi etyka. Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
onlybasket

Nie bylo oswiadczenia Wichniarza i Markowskiego? - wyrzucono Kicie? Nie bylo video z szatni? A po drugie chyba sie nie zrozumielismy. Nie pisze tego zeby tu sie z Toba przerzucac na dowody i na to co bylo badz jest. Mowie tylko ze jakby to byl Pelka to pewnie by go zwolniono. Myslisz ze jak jutro Kulig by jechal nawalony to Waldziu by Go zwolnil bo tak powinno sie zrobic? Poswiecil by caly caly sezon i odpadl w pierwszej rundzie PO? Szczerze watpie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
jimijim

proszę Cię bez żartów - były pracownik klubu coś powiedział, a Wichniarz w oświadczeniu powiedział, że były pracownik klubu mu coś powiedział... co ciekawe koszykarzy na treningach na których rzekomo miał mu celowo niszczyć kolana było dwóch, robili te same ćwiczenia, ale tylko jednemu mieli zrobić krzywdę, a drugiemu nie... serio?
było oświadczenie ligi w drugiej sprawie?
Gdybologia i nie to jest problemem, gdyby to przydarzyło się któremukolwiek zawodnikowi pierwszy raz to można mu dopierniczyć karę i miałoby to zupełnie inny oddźwięk niż u gościa który robi taki numer kolejny raz... i co to znaczy że Pełkę by wypieprzył - nie powinno się traktować swoich zawodników według tej samej miary? tym bardziej słabe to jest...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
onlybasket

Widzisz napisalem Ci o waszych klopotach i na tym sie skupiles. To jest to co napisalem Ci wczesniej o pkt widzenia. Nie wiem na jakim swiecie Ty zyjesz ale ja w takim gdzie sa rowni i rowniejsi, gdzie politycy i slawni maja lepiej niz " szarzy" obywatele i gdzie nie ma jednakowego traktowania. Nie odpowiedziales na pytanie czy Twoim zdaniem Waldziu zwolnilby Kuliga ? Czy u Was tak samo traktuje sie Collinsa jak Gospodarka?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
jimijim

chyba nie doczytałeś do końca - nie robi Ci różnicy czy zawodnik popełnia błąd pierwszy raz czy jest recydywistą? jeśli byłaby to druga wpadka Damiana to z całym szacunkiem jak go lubię tak nie chciałbym go w klubie, oczekiwałbym zwolnienia go z klubu, nie szedłbym natomiast w zaparte, że nic takiego wielkiego się nie stało, oraz że podesłana kartka z przeprosinami, którą mógł napisać ktokolwiek i zainteresowany/bądź nie/ zawodnik może nawet nie wiedzieć co tam jest napisane, nie wspominając o braku cywilnej odwagi do zwołania konferencji, stanięciu przed kamerą i przeproszeniu osobiście - załatwia sprawę i już jest ok... z resztą nic nie wychodzi bezpośrednio od niego czy z klubu tylko jest wymuszone przez dziennikarzy, którzy nawiasem zostali uznani za wrogów SZG bo wg nich nie ma miejsca dla takiego zawodnika w klubie...

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Doczytalem do konca. Wiem ze jest recydywista i wiem co zrobil , nie popieram tego. Mowie tylko ze od karania jego jest sad, przy okazji klub pewnie tez cos na tym skubnie/ obnizenie kontraktu badz kara finansowa/. Widocznie madre glowy zdecydowaly ze X-Chevon jest zbyt waznym puzlem , Saso cigle go chce badz potrzebuje i podjeto taka decyzje. Wiem ze dla Was lepsza opcja to wywalenie Go ale nam z racji zamknietego okna jest potrzebny. I nie mowie ze nic sie nie stalo bo sie stalo i smierdzi ale po awansie do finalu smrod troche opadnie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jimijim

kończąc, bo czasu brak i z nieco innej strony - wierzysz, że sprawa dobiegnie końca zanim ChT opuści nasz kraj i odpowie za swój występek? ja nie sądzę... o tym, ze zostanie pisałem już jak tylko wyszło, bo było to pewne. natomiast miejsce takich osobników którym nie raz i pewnie nie dwa zdarza się po pijaku wsiadać za kółko jest we więzieniu, jak widać poprzednia sprawa nic go nie nauczyła - sory dopóki będzie pobłażanie dopóty będzie tak jak jest, i każdy usprawiedliwiający - w sensie, że nic takiego się nie stało po prostu przyczynia się do takiej a nie innej sytuacji...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
onlybasket

Nie wiem co postanowiono na " obradach". Pstrag mial kontrakt na 2 lata , nie wiem czy go skrocono do roku/ ciekawi mnie to/. Kubicki tez tam interweniowal wiec pewnie sprawa bedzie szybko i wyrok upubliczniony/ zawiasy plus zakaz prowadzenia/ ;). Ps znam osobe ktora rowniez prowadzila po pijaku. Za pierwszym razem 3 letni zakaz za drugim dolozyli jeszcze 6 / w obu bez wypadkow/ wiec wiezienie za to chyba mu nie grozi

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.