Wątek dotyczący artykułu

Paweł Noch: Jestem pełen szacunku dla chłopaków

PGE Stal Mielec pokonała na koniec sezonu zasadniczego Śląsk Wrocław. Z postawy swoich podopiecznych bardzo zadowolony był trener Czeczeńców, Paweł Noch.

przeczytaj cały artykuł

StalM

Wątpie . Szklarz i Leśniak od wielu , wielu lat trzymają się stołka i choć nic nie robią to nie odejdą . Nie pozwolą żeby uratować tą drużynę bo stołek ważniejszy . Smutna polska rzeczywistość .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Jak się uniesie honorem, to powinien sobie pewne rzeczy darować. Z kury orła nie będzie i chyba wszyscy to widzą. Inna sprawa czy znajdzie się ktoś, kto te wszystkie sprawy posprząta i wyprostuje? Liczyłem, że miasto tutaj wkroczy i postawi na młodych ambitnych ludzi z pojęciem i pomysłami (bez problemu przychodzą mi do głowy dwa nazwiska), a tymczasem okazuje się, że prezydenckim pełnomocnikiem został ponoć... Witek Pieróg. Tego to już zupełnie nie rozumiem, bo mimo usilnych sprytnych prób odcięcia się Witka od tego całego bałaganu w SPR, jest on za niego odpowiedzialny w takim samym stopniu jak Szklarz czy Kamieniecki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.