Wątek dotyczący artykułu

Drago Pasalić - strzał w "dziesiątkę" Energi Czarnych Słupsk

Drago Pasalić w błyskawicznym tempie zaaklimatyzował się do zespołu Energi Czarnych Słupsk. Chorwat świetnie rozumie system, który preferuje Donaldas Kairys, litewski opiekun ECS.

przeczytaj cały artykuł


Peryskop

Inne kluby jak widać potrafią zakontraktować sensownych zawodników.TYLKO STELMET NA TARTAK DALEJ DREWNO Z LASU ZWOZI !!! Jak nie drewno to ćpun czy alkoholik i tak ciągle coś GM wieczna niedojda i nieudacznik nie może zakontraktować ciekawych od koszykarskiej strony zawodników !!! Ale tak to jest jak na samym szczycie jest bardziej kupiec śledziowy niż znawca tematu.Człowiek znający się na rzeczy nie pozwoliłby sobie na wciskanie ludzi bez perspektyw, a tak jest jak jest.Zamiast ciekawej gry jest w większości toporne przecieranie tarcicy i ciosanie kołków.Do tej pory od biedy to jakoś wystarczało, ale gra w TBL na serio tak naprawdę dopiero się zacznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michalzg

Mówimy o super transferze Lalicu gdzie w tym czasie ASZ i Czarni ściągnięli tańszych i lepszych. My mamy więcej kasy a hm ściąga barachlo, ot i majster

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.