Wątek dotyczący artykułu

Zniknie przepis o dwóch Polakach na parkiecie?!

Zajdą zmiany w Tauron Basket Lidze. Jak udało się nam dowiedzieć, od przyszłego sezonu przepis o dwóch Polakach na parkiecie ma przestać obowiązywać.

przeczytaj cały artykuł


thomas117

Nie porównujmy naszej Ligi do NBA. Akurat Gruszecki, Michalak, Ponitka pewnie nie mieli by takiej formy gdyby nie ogrywali się na parkietach PLK. Kulig, Szewczyk, Koszar podobno opuszczają naszą Ligę a więc nie będą zastępowani Polakami jak zniosą przepis tylko wezmą zagraniczniaków. Prawda jest taka że bogate (zadłużone) Kluby wolą przepisów bez Polaków a średniakom i słabszym to nie przeszkadza...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ABC321

Bez przesady, Ponitka swego czasu był był uznawany za najlepszego gracza z rocznika 93 spoza USA. Także jemu limity kompletnie nie były potrzebne. Michalak też by grał bez nich. Możliwe że Gruszeckiemu faktycznie ten przepisy pomógł, bo inaczej mógłby dalej gnić na ławce w Belgii. Jednak tutaj już byłaby to sprawa dla agenta, bo grać się w Polsce w rok nie nauczył, umiał już wcześniej.
Średnim klubom ten przepis nie przeszkadza? Ciekawe co do powiedzenia mieliby na ten temat w Słupsku, rok temu w Koszalinie czy Włocławku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.