Wątek dotyczący posta na blogu

Kto pod kim dołki kopie...

fifijabol

Ten sam w nie wpada :D Mowa tu o Grudziądzu ;) Terminarz miał być piękny dla GKMu, na dzień dobry miała być Unia u siebie, a wyszedł wyjazd do Leszna. GKM miał zacząć sezon od zwycięstwa, miał najsłabszego rywala z możliwych w pierwszej kolejce, no ale pech chciał i "cały misterny plan w pi..." To Rzeszów (…)

przeczytaj cały artykuł

fifijabol

Nie masz nic na ich obronę, tylko puste frazesy o jakiś kompleksach i tyle. A Twoimi życzeniami podetrzeć sobie mogę pewną część ciała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dobry-men

Nie chcxę mnie sie szukać postów z przed miesiąca gdzie kibice z Grudziądza napisali że Rzeszów jest do spadku. A ja twierdzę że w Rzeszowie tylko Buczek i wzglednie Okoń pojedzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dobry-men

A co ty się wtrącasz w nie swoją wojenkę?
Pilnuj swojej bo cię ktoś z tyłu zajdzie. Grudziądz adowokata z bożej łaski nie potrzebuje xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Draumr

Rzeszów też nie, a gość stojący z zewnątrz widzi ten cyrk. Chociaż z drugiej strony mam to gdzieś, tak samo jak wszystkich piszących głupoty na Grudziądz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Draumr

Nie po Tarnowie tylko po Madsenie i później pseudo wychowanku Mroczce. A teraz ten wpis, który się kupy ni du...py nie trzyma. Według tego tekstu to każdy Grudziądzanin maczał palce w jakiś przekrętach, również tworząc kalendarz na sezon 2015. Kur... czy w tym Rzeszowie nie ma już normalnych ludzi?

| Odpowiedz
blokuj
BanEnigma

To idź do okulisty. ;) XD
Jak ja uwielbiam bany za posty nie na temat. Co z tego, że na tym portalu 85% postów nie jest na temat. XD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
CT

Wiesz, równie dobrze mógłbym Ci napisać, że Ty masz jakiś odwal na punkcie Rzeszowa. Np. jak pisałeś o nas jak o prowincji Ukrainie, braku internetu itp...

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Kilka razy może coś złośliwego napisałem,bo się wkurzyłem.Widziałeś,żebym regularnie wchodził na Wasze tematy i hejtował?Potrafiłem nawet pozytywne rzeczy napisać np.o Waszym nowym herbie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
CT

Jeżeli uważasz, że takie castingi to dobra sprawa, to ok niech Ci będzie. Pamiętaj, że w kwestii hejtowania zawsze mogę Ci przypomnieć Stal Gorzów i kwestie Kasprzaka...

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Ale jaki atak na Grudziądz? Wojtek, chłopie o czym Ty mówisz? To co wypisałem to są fakty! Faktem było to, że terminarz mieli ok, a my pod górkę. Pogoda rozpisała nowy scenariusz, no i teraz my mamy dość dobry terminarz, a Grudziądz ma pod górkę. Czy widzisz w tym hejt? Jak tak, to z pretensjami nie do mnie, tylko do pogody i do tych co terminarz ustawiali. A że będą robić wszystko pod Grudziądz, to nie trzeba być bystrym, by to wiedzieć.
Człowieku, nie obrażam ich, nie wyzywam, pisze to co widzę, a forum i blogi chyba po to są, żeby wyrazić swoją opinie. Czyż nie tak? Nie musisz się z nią zgadzać...

| Odpowiedz
blokuj
Draumr

Polecam dobrego psychiatrę!!! Bo psycholog już za mało. A za każdym drzewem w Rzeszowie nie czai się ktoś z Grudziądza? Bo jeżeli tak, to pewnie Fiałek pojechał podglądać co tam w trawie piszczy w Rzeszy i w razie czego doniesie do GKSŻ-u, że trawa jeszcze u was nie pomalowana na zielono. A 1 maja się zbliża dużymi literami w kalendarzu (pewnie tym zrobionym pod Grudziądz).

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Polecam dobrego psychiatrę!!!

Ah dziękuję dziękuję, przy czasie skorzystam.

A za każdym drzewem w Rzeszowie nie czai się ktoś z Grudziądza?

Nie wiem, nie sprawdzam. Może Fiałek przy okazji posprawdza każdą dziuplę jak już będzie :P

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.