Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Zjawiskowy gol dla Stoke, ale trzy punkty dla Chelsea

Chelsea wygrała ze Stoke City 2:1, choć tuż przed przerwą straciła niesamowitego gola. Charlie Adam trafił do siatki strzałem z własnej połowy!

przeczytaj cały artykuł

Hockley - RSKŻ

Poziom mojej irytacji sięgnął zenitu. Chelsea w tym roku kalendarzowym (a mamy już kwiecień) zagrała może ze cztery dobre mecze (ostatni 1 marca). Dzisiaj niewiarygodnym jest wręcz, że mecz zakończył się takim wynikiem. Z przebiegu meczu taki rezultat to skandal. Dwa gole? Serio? Swoje dodali też sędziowie, ale nie wiem po co w ogóle o tym mówię, skoro to już tradycja.
Eden Hazard, to najlepszy piłkarz Premier League i to nie ulega wątpliwości. Stanowi on jakieś 80% siły drużyny. Jest to jednak o wiele za dużo, bowiem nie ma w czołówce drużyny aż tak zależnej od jednego człowieka. Belg jest niesamowity i niezatapialny. Faulowany średnio 10 razy w meczu, haruje od początku do końca. Co za szczęście, że gra w tym klubie...
Cieszy postawa Remy'ego, podobał się Willian, ale nic poza tym.
Oscar, to najgorszy piłkarz Premier League w roku 2015. De Bruyne szaleje w Bundeslidze, a co robi Brazylijczyk poza kompromitowaniem się? Następny artysta to Cuadrado. Dostał 30 minut i w całości je zmarnował. Póki co zderzenie z PL jest dla Kolumbijczyka wyjątkowo bolesne.
Courtois w kolejnym meczu usiądzie raczej na ławce. W każdym innym klubie pewnie by pozostał w składzie, ale nie w CFC, gdzie drugim jest Cech. Gol z ponad połowy to powód do wstydu, niestety. Nie można pozwalać sobie na takie kiksy. Gra jest o dużą stawkę.
Tak czy siak, zostało 16 punktów do zdobycia. Ciężko będzie, oj ciężko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kawasaki14

Tak czy siak, zostało 16 punktów do zdobycia. Ciężko będzie, oj ciężko.

E tam, tylko 15, na luzie :P

Edit. Albo i nie, MC ma zaległe spotkanie, to fakt, będzie problem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Wygrywać mecze pomimo słabszej postawy też trzeba umieć. Chelsea wypracowała sobie już taką przewagę, że nie da rady jej ruszyć. Została ostra walka o drugie miejsce :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Hockley - RSKŻ

Wygrywać mecze pomimo słabszej postawy też trzeba umieć.

I Chelsea to umie, ale ile można? ;)
Jak wygra dwa najbliższe mecze, a reszta potraci punkty to w to uwierzę.

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

a widzisz, że mój typ na remis nie był taki na wyrost ;)
Cała reszta to niemożliwe wręcz by potraciła, bo musiały by być same remisy :P
Każdy zespół łapie zadyszka, patrz na Real...

| Odpowiedz
blokuj
Hockley - RSKŻ

a widzisz, że mój typ na remis nie był taki na wyrost ;)

Remis był po golu, który zdarza się raz w życiu (chwilę wcześniej Adam o mało nie rozwalił w kawałki nosa Fabregasa, za co nie było nawet kartki...), a wynik 2:1 to tylko efekt nieporadności Oscara, Cuadrado oraz poradności Begovicia. Generalnie Stoke w tym meczu nie istniało. Terry i Cahill wynudzili się i tylko Courtois dzisiaj trochę narozrabiał ;)
Zgadza się, ale Chelsea gra na średnim poziomie już trzeci miesiąc ;)

| Odpowiedz
blokuj
ZnawcaFootballu

Wypunktowałeś chyba wszystko. Cech do bramki obowiązkowo. Belg co prawda nie popełnił jakiegoś rażącego błędu aczkolwiek powinien wycyrklować gdzie może sobie powędrować. Takie bramki się zdarzają, rzadko bo rzadko, ale jednak to przelało czarę goryczy. Druga kwestia to właśnie Oscar. Gra taki piach, że zastanawiam się czego to jest wina. Przemęczenia czy po prostu jest overrated. W letnim okienku środkowy pomocnik i klasyczna 10tka z prawdziwego zdarzenia to absolutny mus ( śo pomijam z oczywistej oczywistości). Gra Cuadrado woła o pomstę do nieba. Zastanawiam się jak facet który w Serie A był absolutną gwiazdą w BPL potyka się o własne nogi i nie potrafi wykończyć piłki podanej na tacy, to się w głowie nie mieści. Zderzenie z BPL to musi być dla niego jakiś koszmar. Dobrze, że te poty chociaż na coś się zdały i Chelsea ten mecz wygrała. Czy ja dobrze przeczytałem? Podobał Ci się Willian? Przecież jesteś jego hejterem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Lesspain

Co wy dajecie, Courtois musi zostać w bramce, nie raz ratował tyłek, Oscar to jest tragedia, Pogba musi przyjść latem. Wg mnie mistrz to już 80%, damy radę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.