Wątek dotyczący artykułu

Piękny sen gdańszczan trwa! Bełchatowianie nie obronią tytułu - relacja z meczu Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów

Wielka Sobota obfitowała w wielkie siatkarskie emocje. Lotos Trefl Gdańsk po raz trzeci pokonał siatkarzy PGE Skry Bełchatów i wywalczył sensacyjny awans do finału PlusLigi.

przeczytaj cały artykuł

Hanibal Lecter

Ale skra to amatorski klub a nie profesjonalny .
Ja wiedziałem od początku sezonu że przy tym świetnym trenerze Lotos zajdzie daleko nawet do finału, pisze to z pełni prawdą. Pomimo sukcesów Kowala dotychczasowym chciałem żeby Andrea wylądował w Rzeszowie albo taki np: Heinnen czy też Lozano

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jasiek Mącior

Dlaczego niby Skra to klub amatorski a nie profesjonalny ? Takie szczeniackie gadanie jest naprawdę totalnie bez sensu. Proszę iść i powiedzieć zarządowi Skry Bełchatów to prosto w twarz. Co Pana tak ta Skra boli ? Jakieś kompleksy z ostatnich 10 lat ? Przestań pluć jadem, Skra zrobiła dla polskiej siatkówki dużo więcej niż Resovia, co nie zmienia faktu że obu drużynom należy się duży szacunek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hanibal Lecter

Skra zrobiła dla polskiej siatkówki dużo więcej niż Resovia

A co takiego zrobiła bo jestem ciekawy ???
Jak można zwalać winę na brak dyspozycji po przegranych meczach , to tylko amatorski klub tak potrafi . Sra jest marna i tak pozostanie, ich czas się skończył !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Jasiek Mącior

Okej człowieku, są święta nie mam zamiaru się wysilać, żeby Twój gimb-umysł wprowadzić na właściwe tory. Odejdź od komputera, idź spać, ochłoń, pomyśl dlaczego tak szczujesz na Skrę i jaką sławę niesiesz za sobą jako kibic Resovii. Znam naprawdę wielu, ludzie inteligentni, obiektywni ale przede wszystkim fair, nie plują nienawiścią tylko dlatego że drugi klub staje po drugiej stronie siatki. Jesteś naprawdę głupi. Nie pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Moni2824

Jestem kibicem Resovii i przyznam szczerze, że nie przepadam za Skrą, ale mimo wszystko należy im się szacunek. Czytając twoje komentarze, w których obrażasz ten klub i innych kibiców, którzy mają inne zdanie niż ty wstyd mi, że nazywasz się kibicem Resovii. Może zachowaj te uwagi dla siebie, bo są one zbędne. Nie mówię, żebyś zmieniał zdanie o Skrze, bo każdy ma swoje, ale chociaż nie pisz tyle o tym i nie obrażaj tak tego klubu, bo prowokujesz tym tylko kłótnie z innymi i w sumie wystawiasz o sobie bardzo nieprzychylną opinię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Hanibal Lecter

Nie mówię, żebyś zmieniał zdanie o Skrze, bo każdy ma swoje, ale chociaż nie pisz tyle o tym i nie obrażaj tak tego klubu

I tak jak na nich i ich zachowanie gwiazdorskie kiedy to Reska zabierała im mistrza gdy nieprzerwanie brylowali, zachowuje powagę i nie obrażam ich tak jak na to zasługują naprawdę.
Badziewny klubik nie potrafiący przegrywać z prezesem cwaniaczkiem
W dodatku ich kibice piknikowcy po przegranym meczu z Kazaniem zachowywali się tak jakby to Sovia przegrała ze skrą śmiejąc się i obrażając jakby nie widzieli co ich amatorski klub wyczynił z Berlinem hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
leny

Kolego szacunek do przeciwnika tak ale jak Resovia zdobywała mistrzostwo Polski to takiego klubu jak Skra nie było na mapie siatkarskiej polski więc troszkę historii proponuję poczytać bo zdobyć mistrza w czasach kiedy nie było możnych sponsorów w postaci największej w Polsce firmy z sektora energetycznego to był wyczyn. Tak naprawdę sukcesy Skry są sukcesami całej Polski bo każdy kibic dokłada się do budżetu tego klubu który płaci rachunki za prąd. W Rzeszowie pojawił się prywatny inwestor i zainwestował swój kapitał. Co do lectera.... gość ma coś nie tak pod kopułom czaszki bo daje jadem na Skre jak jego tytułowy bohater którego czyny do normalnych nie należały ale cóż zrobisz gnidy na forum się zdarzają i cieszmy się że jest tylko jedna ..... Kto będzie mistrzem zobaczymy napewno drużyna lepsza Ja 3mam kciuki za RR a Ty za Lotosem oby mecze były wyrównane i atrakcyjne bo o to nam kibicom chodzi. Wesołych ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
obiektywny

Chyba jesteś młodym człowiekiem i nie pamiętasz jak wyglądał "sponsoring" w czasach gdy Resovia zdobywała tytuły nie tylko w siatkówce! "Sponsor" był na tyle mocny, że do Rzeszowa przychodziły tuzy polskiego sportu! Nie piszę tego aby "wypominać". Takie były czasy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
leny

No nie wiem czy Ty byłeś na hali jak z sufitu lała się woda z pary bo kibice nawet na boisku siedzieli i kibicowali jaki sponsor ??? w czasach komuny sponsorzy to zakłady pracy i całkiem inne realia nie to co dziś dobry sportowiec gra za kasę popatrz na gwiazdy nie tylko siatkówki z lat komunistycznych czego się dorobili ???? niczego i tylko łezka im się w oku kręci jak widzi dzisiejszy sport i kasę jaką zarabiają więc nie porównuj zarobków zawodników z lat 50-90 ubiegłego wieku z tym co dziś zarabiają bo wtedy na żadną taką gwiazdę żadnego klubu nie było stać ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
obiektywny

"Odwracasz kota ogonem" kolego! Nie porównuję zarobków zawodników z tamtych lat z obecnymi! Jak na ówczesne realia to byli właśnie możni sponsorzy. Innych w Polsce nie było!!! To właśnie "dzięki takim sponsorom" do Resovii przychodziły gwiazdy (jak na ówczesne czasy) polskiego sportu, skoro kibicowałeś to pewno pamiętasz jakie! Zresztą nie tylko do Resovii! Patrząc z perspektywy lokalnego podwórka na takich sponsorach powstawały mocne kluby w Mielcu, Tarnobrzegu, Stalowej Woli i in. Czy choćby lokalny rywal z Rzeszowa!
I nazywało się to sportem amatorskim!

| Odpowiedz
blokuj
piratqwert

Proponuję zapoznać się z tym czym się zajmuje Asseco... wystarczy że stworzyła system dla ZUS... i bulimy za to grubą kasę. a to tylko kropla w morzu! więc nie wiem kto bardziej jedzie po Polskiej kieszeni... PGE czy Asseco

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kulozęby_Tony

Nie jestem co prawda z Rzeszowa, ale nie tłumaczyłbym niegospodarności i rozbudowanych struktur biurokratycznych ZUSU faktem posiadania oprogramowania od firmy Asseco. Ten fakt, że akurat zakład ubezpieczeń społecznych zakupił oprogramowanie, które z założenia ma usprawniać pracę całego urzędniczego molocha uznałbym za sukces. Poczytaj nieco więcej na temat ZUSU, bo jeśli chodzi o niegospodarność i sprzeniewierzanie naszych pieniędzy to są tam inne bardziej bulwersujące tematy. W kwestii natomiast problemów związanych z funkcjonowaniem ZUSU, to kłaniają się uwarunkowania demograficzne i sama niereformowana od lat patologiczna struktura tejże państwowej instytucji jak i całego systemu ubezpieczeń społecznych.

| Odpowiedz
blokuj
leny

No ale gość mógł by kasę na konto wpłacić i siedzieć w domu a nie inwestować w sport a pozatym jeżeli wygrał przetarg to zarobił i firma nie jest utrzymywana z podatków tylko z jego kasy a PGE jest utrzymywana i dotowana z podatków q jak wypracują zysk to do kasy państwa idzie taka mała różnica wiec włącz myślenie bo to nie boli .... I nie porównuj kasy prywatnej do tej państwowej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Hanibal Lecter

Proponuję zapoznać się z tym czym się zajmuje Asseco... wystarczy że stworzyła system dla ZUS.

C oz tego że stworzyła, wygrała przetarg i wykonała swoją robotę usługę ,nic więcej !!!!!!!! Masakra koleś

| Odpowiedz
blokuj
stary kibic

Z 6,2 mld złotych przychodów grupy Asseco za rok ubiegły, 73% stanowią przychody z projektów zagranicznych.. Zapoznaj się z faktami, zanim zaczniesz bezmyślnie krytykować.
To w chwili obecnej 6 co do wielkości obrotów firma informatyczna w Europie.
A oprogramowanie dla ZUS, to kolejny pretekst służb do "szukania kasy" jak z Romanem Kluską..
Zapoznaj się dokładnie z historią informatycznych kontraktów dla ZUS.
Asseco gro projektów realizuje dla sektora finansowego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
stary kibic

Odpowiem ci tyle, że kto chce się bawić w giełdę, musi się liczyć z grą znaczonymi kartami - to nie jest pensja dla grzecznych panienek i nigdzie na świecie tak nie ma.
Naiwnych nie sieją.
Polecam obejrzeć dokument "Władcy Wszechświata" zrobiony przez Planet+..
Budowanie pozycji rynkowej w obecnej Polsce wiąże się z przymusem funkcjonowania w określonych realiach - inaczej kończysz jak inne firmy np. komputerowe (Optimus, JTT).
Nie pochwalam działań nieetycznych i nie godzę się na odstępstwa, ale przykłady ludzi zmuszonych do zamknięcia swoich dobrze prosperujących firm, każą się zastanowić w jakim kraju żyjemy.

| Odpowiedz
blokuj
głos z Rzeszowa 61

Czy nie lepiej i krócej należałoby napisać , że giełda to szulernia to szulernia i tylko złodzieje pozbawiają naiwnych ciężko zarobionej kasy . Nazywajmy rzeczy po imieniu.

| Odpowiedz
blokuj
stary kibic

Ta szulernia wykształciła całe armie cwaniaków naciągających zarówno zwykłych akcjonariuszy, jak i też emitentów. Tam nic nie jest jednoznaczne, czarno-białe, wszystko opiera się na tym kto kogo na więcej naciągnie i szybciej zgarnie kasę.
Największe ryzyko ponoszą niestety kupujący akcje, choć też zdarza się im zarobić, nawet częściej niż wygrać w totka.
Jeżeli nie obejrzałeś, to polecam ci poniżej wspomniany film - tam jest właśnie o armiach wykształconych specjalistów od różnych projektów, rynków wtórnych, wymuszeń w białych kołnierzykach i kreowaniu rynków i trendów inwestycyjnych.

| Odpowiedz
blokuj
Hanibal Lecter

Co do lectera.... gość ma coś nie tak pod kopułom czaszki bo daje jadem na Skre

Ty przeczytałeś co napisałeś ??!!! Mam cos pod kopułką bo daje jadem na skrę hahahaha normalnie popłakałem się ze śmiechu. Napisz co jest w tym dziwnego że piszę prawdę na ten badziewny cwaniacki klubik, który pałał się zwycięstwami za czasów Castellaniego , myśleli że ta passa będzie trwała wiecznie ale się pomylili . Teraz prezentują swoją optymalną dyspozycje. Każdego innego przeciwnika szanuje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Piotr Stroński

Zacznę od tego, że w większości przypadków nie wchodzę nawet w dyskusję z kimś, kto nie potrafi się poprawnie wypowiedzieć... . Przejrzałem profil Hanibal Lecter... wniosek jest jeden... 12-13 lat, więc nie wymagam zbyt wiele. Ale po wczorajszym przegranym meczu potrafiłeś poprawić mi humor, kiedy napisałeś "Skra powinna oddać ubiegłoroczne mistrzostwo, bo zdobyła je dzięki kontuzji Akhrema". Uwielbiam takich gimbów w internecie. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|7)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.