Wątek dotyczący posta na blogu

Kto pod kim dołki kopie...

fifijabol

Ten sam w nie wpada :D Mowa tu o Grudziądzu ;) Terminarz miał być piękny dla GKMu, na dzień dobry miała być Unia u siebie, a wyszedł wyjazd do Leszna. GKM miał zacząć sezon od zwycięstwa, miał najsłabszego rywala z możliwych w pierwszej kolejce, no ale pech chciał i "cały misterny plan w pi..." To Rzeszów (…)

przeczytaj cały artykuł


Draumr

Dokładnie, ale kolega z Rzeszy zwęszył spisek na biedny Rzeszów, żeby go wyje... z ligi. I to znowu ten wstrętny Grudziądz... .Sarkazm.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

Poczytaj Kempesa, bo już płakał w wywiadzie że terminarz trudny


O dużym pechu mogą mówić w Grudziądzu. Beniaminek znakomicie prezentował się w sparingach (GKM odniósł zdecydowane zwycięstwa z KS Toruń i Orłem Łódź) i był dobrze przygotowany do inauguracji. – Wiadomo, że wolelibyśmy rozpocząć ligę od spotkania u siebie z Unią Tarnów, która była idealnym rywalem na inaugurację. W złym warunkach atmosferycznych ten mecz nie miał jednak żadnego sensu, bo i tak znajomość toru nie byłaby dla nas atutem. Trzeba jednak przyznać, że teraz terminarz przedstawia nam się zdecydowanie gorzej – mówi trener GKM Robert Kempiński.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.