Wątek dotyczący posta na blogu

Ronde van Vlaanderen - zapowiedź

kolarsko-pilkarski

Ze względu na to, że to mój pierwszy post na blogu, chciałbym się przywitać. Jestem Kacper i w miarę możliwości postaram się pisać o tym, co dzieje się w kolarskim świecie i w przypadku większej weny oraz nadmiaru wolnego czasu czasem również o wydarzeniach z piłkarskich boisk. Zapraszam wszystkich (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80 - RSKZ

Witaj Kacprze. Bardzo fajnie napisane. Ja co prawda z kolarstwem mam tyle wspólnego, że kibicuję Polakom na większych imprezach, ale z pewnością rozmówców w tym temacie znajdziesz choćby w "nowej" czy "Szymonie" oraz Tomecku. Póki co wesołych świąt :)
P.S. Mam nadzieję, że redakcja nie doczepi się o te typy bukmacherskie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
kolarsko-pilkarski

pablo80-RSKZ, dziękuję za miłe słowa. ;) Jeśli czas pozwoli, na pewno postaram się coś napisać o tych najważniejszych wyścigach w sezonie i mam nadzieję, że dobrze będzie się to czytało. Również wesołych świąt życzę. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.