Wątek dotyczący artykułu

Twitter oszalał po awansie Lotosu Trefla Gdańsk do finału PlusLigi: Sensacja, wielki szacunek, magik Anastasi

Zobacz reakcje Twittera wygranym przez Lotos Trefl Gdańsk po tie-breaku spotkaniu półfinałowym PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów.

przeczytaj cały artykuł

rbk17

Nie porównuj meczów z fazy zasadniczej do play-offów. Oczywiście Resovia też ma prawo rozlecieć się i grać słabiutko, ale jest na to duzo mniejsza szansa niż w przypadku Skry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hanibal Lecter

Zgadza się ograł Lotos ale w jaki sposób przegrywali w tie brecku z Sovią i udało im się wygrać ,formalności Reska dokonała w rewanżu.
Teraz Rzeszów przygotuje się solidnie na Lotos i będą ciekawe meczyki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dario

A dlaczego nie mogą marzyć ? Faworytami nie będą ale to jest dobra drużyna z dobrym trenerem i mam nadzieję że to nie będą jednostronne mecze , tylko duże emocje. wcale może nie być tak lekko chociaż jestem kibicem Sovii i wierzę że zostanie mistrzem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Speedway Rzeszów

Nigdzie o spacerku nie wspomnialem. Ale te komentarze na twitterze ze Lotos juz mistrzem troche sa przesadzone zwlaszcza ze Skra nie zagrala chociaz na 20% swoich mozliwosci. No ale pomarzyc zawsze mozna ^^

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
ares87

Nie zauważyłem żeby ktoś pisał o tym że są mistrzem. Co nie zmienia faktu że dla Lotosu to już jest mistrzostwo. Z Lotosem będzie bardzo ciężko w finale. Bez presji, co ugrają to ich. A marzenia do finału ich doprowadziły. Troszkę pokory życzę na te święta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.