Wątek dotyczący artykułu

Primera Division: Ronaldo przeskoczył i zostawił w tyle Messiego! Benzema na pudle

Świetny występ Cristiano Ronaldo zapewnił mu pozycję lidera wśród najlepszych strzelców i w klasyfikacji kanadyjskiej Primera Division. Awans zaliczył również Karim Benzema.

przeczytaj cały artykuł

Tomek Jamróz

Szkoda, że Ronaldo strzela bramki na 5-0 a Messi robi 2x więcej dla drużyny niż on. Z resztą każde dziecko wie, że Messi jest lepszy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|17)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

każde dziecko wie, że Messi jest lepszy

Dzieci lubią niziołki i krasnoludki, ale starsi i mądrzejsi bardziej doceniają prawdziwych herosów ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Rafałku pewnie mógłbym być Twoim ojcem :P Z gimnazjum nigdy nie miałem nic wspólnego :D
Troszkę dystansu, zauważyłeś na końcu ";)" ?
Trzy głębokie oddechy powinny pomóc :) Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Rafi_Piła

Dzięki ja nie potrzebuje pomocy w przeciwieństwie do Ciebie. Nie wiem ile masz dokładnie lat, ale po wpisie na forum niewiele. Możesz wierzyć lub nie, ale jestem z rocznika 1978.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
bartollo

Ucięło mi na komórce więc dopiszę - wyglądające jakby ich krowa lizała przez tydzień, i jakby zaspali w solarium. Co to za czasy?! Chociaż z drugiej strony to jego wybór i nie to mnie w nim drażni. Drażni mnie arogancja, machanie łapami i tupanie jak mu nie wyjdzie drybling, albo kolega mu nie poda. Własne rekordy przekłada ponad dobro drużyny. Ale Ronaldo nigdy nie wyćwiczy tego co Messi dostał od Boga. Takie już życie jest niesprawiedliwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ikar

tylko ze widzisz, Messi ma to od Boga, Ronaldo cięzkim treningiem, a wg wielu to jest ten sam poziom, o czym to swiadczy? o tym, ze gdyby Leo bardziej przykladal sie do treningu i udoskonalal ten dar to bylby bezprzecznie nr 1, tak nie jest

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jerrypl

Neymar mnie również irytował ciągłym symulowaniem, choć jak chce to potrafi tego nie robić - na mundialu symulowali jego koledzy, on zajął się grą, kapitalną grą zresztą. W każdym razie u Ronaldo to on mógłby brać lekcje aktorstwa, bo wbrew teoriom spiskowym fanów Realu Ronaldo, tak jak ciągle symulował, tak dalej to robi.

| Odpowiedz
blokuj
ikar

a czy ja mówię, że Ronaldo nie symuluje? tylko, ze to jest coraz wiekszy problem ogólny, Ronaldo, Suarez, Neymar, Robben, coraz czesciej Lewy, Costa - lista jest długa, z tym ze jedni robia to czesciej inni rzadziej

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Temat dobry dla kibiców Realu ;)
Pewnie gdyby to Messi nastrzelał(co jest mało prawdopodobne);P byłoby na odwrót :D
Ale jednak na SF Ultras Sur Realu z trybuny południowej ma się lepiej od Almogavers Barcy z trybuny północnej ;)

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

A to już Twój "bul", że Barca ma część takich kibiców, mi osobiście nie przeszkadzają, dopóki nie obnoszą się z tym i nie wchodzą mi w drogę. Choć te ujadanie ratlerkowe może być czasem uciążliwe ;)

| Odpowiedz
blokuj
Analizator

takie na siłę udowadnianie i szukanie uznania szacunku jest maksymalnie śmieszne porównując dorobek obu piłkarzy w ten weekend wygląda to miażdząco. I pisanie w innym tonie po tej niedzieli to zaklianie rzeczywistości

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
bartollo

Głupszego oceniania niż na podstawie ostatniego meczu nie widziałem. Tobie się udało w czymś wygrać. Gratuluję, choć nie wiem czy jest czego.

| Odpowiedz
blokuj
Analizator

Captain Fantastic! :)
Widzę ,że jesteś fanem modeli statystyk rocznych i prognozowania długofalowego. Są to bardzo przydatne umiejętności lecz nie należy ich nadużywać podchodzić do tego z zachowaniem zdrowego rozsądku i pamiętając ,że są to informacje planistyczne. Uważam ,że forma dnia jest najbardziej obiektywnym miernikiem danej formy zawodnika :). Ty cwaniaczku....skąd wiedziałeś ,że za mój poprzedni komentarz dostałem nagrodę od SF ? :> Trochę ochłoń bo jeszcze pomyślę ,że jesteś stereotypowym fanboy'em (indepencia, kuracja hormonalna dla zdrowia oszustwa podatkowe przez donos Realu i inne szlachetno bordowe zagrania :) ).

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Widzę, że mamy eksperta od Macierewicza. Kończę więc, bo z obłąkanymi się nie dyskutuje. Zdrowia ci życzę, żeby się obeszło bez hormonów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Badger

Wiesz w ogole co napisales?piszecie cos o napinaniu sie kibicow Barcy a czytacie co piszecie?Ronaldo strzelil piec bramek fakt wynik niesamowity :) ale wam widac gumy w majtach od tego od razu poobrywalo:)Przypomne ze to Barca na obecna chwile jest liderem i tak do konca rozgrywek juz ku waszemu niezadowoleniu:)

| Odpowiedz
blokuj
Zodiak BURAK

Zobaczymy, ostatnia kolejka pokazała, że walka o mistrza wciąż trwa, Barcę czeka jeszcze trudny wyjazd na Calderon na mecz z Atletico, no i mecze z Sevillą i Valencią(podobnie jak Real), ja tam bym się wstrzymywał od nazywania już kogoś mistrzem.

| Odpowiedz
blokuj
GreatDeath

Nie lubię ani Ronaldo ani Messiego ze względu na głupie zachowanie na boisku/poza nim, ale to stwierdzenie jest absurdalnie głupie :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.