Wątek dotyczący artykułu

Lukas Tichacek przedłużył kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów!

Lukas Tichacek jest kolejnym zawodnikiem, który przedłużył współpracę z Asseco Resovią Rzeszów. Czech w tym roku przegrywa rywalizację o miejsce w szóstce z Fabianem Drzyzgą.

przeczytaj cały artykuł


elodreip

A czemu nie ambitny? Ma 33 lata w reprezentacji kariery nie zrobi, do wielkiego klubu nie odejdzie. Ugrał już w życiu co miał ugrać, wygrał LM, zdobył 7 mistrzowskich tytułów w Polsce i Niemczech. Czego chcieć więcej? W pewnym wieku ważniejsza od gry w pierwszym składzie jest stabilizacja. Regularne wypłaty i nie takie niskie, żałożenie rodziny, a jego żona jest stąd więc wszystko mają na miejscu, wystąpił o obywatelstwo. Po co to zmieniać? Nie znalazł by klubu gdzie zarabiał by wyższą kasę, mógł iść grać za niższą ale w tym wieku to już mu sie nie dziwie że został.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eroll

Jak to czemu? CV ma niezłe, grać potrafi, mógłby spokojnie znaleźć klub w dobrej lidze, w której by grał i pewnie pieniądze nie byłby gorsze. Facetowi odpowiada to, że siedzi na ławce, nie przemęcza się, a kasa do kieszeni wpada. Mamy pochwalać zawodników, którzy są zadowoleni, że grzeją ławę? Koniec świata. 33 lata dla rozgrywającego to jest nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.