Wątek dotyczący posta na blogu

WRACA MŁYN!!!

ROSE FORCA DARCY

Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu przed ostatnie dwa lata na Motoarenie panował teatralny klimat, bądź jak kto woli dyskoteka. Od niedzieli, meczu ze Spartą Wrocław wraca Młyn. O to informacja z ze strony Krzyżaków:Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców (…)

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Szczerze ? Mam głęboko w doopie ten szczeniacki młyn. Będzie raczej powodem do zażenowania niż do dumy. A przynajmniej dotąd tak było.
Oddany Piknik Cysio
ps. Minus dla bloga ode mnie. Sorry ale taki u mnie jest klimat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Jeśli to ma być szczeniacki młyn no mam podejście jak Ty. Ale jeśli to ma być młyn z oprawami i normalnych dopingiem jaki kiedyś jeszcze był to jestem za tym.
W sumie nie wiem za co minus, to miała być tylko kibicowska informacja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czarna ----

Takiego MŁYNA nie będzie już nigdy ,tamci ludzie albo poszli siedzieć ,albo założyli rodziny ,albo wyjechali ,taka prawda :-( no i maja już swoje lata ,a ta dzieciarnia to pozal się Boze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
czarna ----

brakuje dopingu z Broniewskiego ,ja pamiętam dobrze nasz MŁYN w koncowce lat 90 sama się miedzy nimi kręciłam to było cos pięknego .Był szacunek w Polsce ,Apator mogl być dumny z takich kibicow,a z tego co wiem to przez te dwa ostatnie lata klub się wstydzil za swój tzw.Młyn wyjazdowy bo niby taki był

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.