Wątek dotyczący posta na blogu

WRACA MŁYN!!!

ROSE FORCA DARCY

Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu przed ostatnie dwa lata na Motoarenie panował teatralny klimat, bądź jak kto woli dyskoteka. Od niedzieli, meczu ze Spartą Wrocław wraca Młyn. O to informacja z ze strony Krzyżaków:Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców (…)

przeczytaj cały artykuł

imilio

I co tu dodać, młyn nie napawał mnie dumą głownie z racji chamstwa skierowanego do kibiców drużyny przeciwnej. Mi również częściej było za nich wstyd niż rozpierało zadowolenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Podobnie mam. Jednak, ja pamiętam też super oprawy i doping na poziomie. I liczę, że właśnie taki będzie. Moim celem było tylko poinformowanie o tym fakcie, że ma wrócić zorganizowany doping na Motoarenę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Minus jest za 3x! na końcu. Jeśli się okaże, że młyn będzie pozytywnie zakręcony to z prawdziwą przyjemnością to odszczekam i przeproszę.
Nie bierz tego do siebie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ROSE - RSKŻ

Jasna, sprawa nie biorę tego do siebie :)
Ważne, że wyraziłeś swoje zdanie. Jeśli młyn będzie na poziomie to spoko a jeśli nie uważam, że lepiej żeby nie było go wcale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.