Wątek dotyczący posta na blogu

WRACA MŁYN!!!

ROSE FORCA DARCY

Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu przed ostatnie dwa lata na Motoarenie panował teatralny klimat, bądź jak kto woli dyskoteka. Od niedzieli, meczu ze Spartą Wrocław wraca Młyn. O to informacja z ze strony Krzyżaków:Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców (…)

przeczytaj cały artykuł

Krzyżacy RSKŻ

myślę tak samo jak koledzy niżej. jeśli ten młyn ma się angażować przede wszystkim w wyzwiska i obelgi pod adresem gości to wolałbym tą teatralna atmosferę jak to Rose nazwałeś. nie chce widzieć typów z wyjazdów, którzy nie wpuszczali kibiców z Torunia na klatkę tylko dlatego, że nosili szalik Unibaksu albo wyganiali z klatki ludzi bijących brawo jak Gollob nam wygrywał bieg na wyjeździe. kolega był świadkiem scen w ZG czy we Wrocławiu. takiego bydła nawet nie chce widzieć na MA i jestem mocno sceptyczny jeśli idzie o ich "powrót". cudzysłów dlatego, że oni wszyscy niby protestowali a na MA i tak było ich widać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Zgadzam się z Tobą jak najbardziej, i też takich ludzi nie chcę widzieć.
Ale są tam też chłopaki co kibicują klubowi niezależnie od składu i zarządu jaki jest. Fajnie jak wróci NORMALNY doping i nie będzie to dzielenia kibiców bo jesteśmy kibicami jednego i tego samego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.