Wątek dotyczący posta na blogu

WRACA MŁYN!!!

ROSE FORCA DARCY

Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu przed ostatnie dwa lata na Motoarenie panował teatralny klimat, bądź jak kto woli dyskoteka. Od niedzieli, meczu ze Spartą Wrocław wraca Młyn. O to informacja z ze strony Krzyżaków:Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców (…)

przeczytaj cały artykuł

Hockley - RSKŻ

Ja już swoje zdanie na temat "Krzyżaków" wyraziłem dawno i jasno.
Kibicuję się barwom, a nie poszczególnym zawodnikom. Ich rozumowanie było tak naprawdę pozbawione sensu, a zachowanie nietrafione. Pojechali na mecz do Zielonej Góry, drużyna w ostatnim biegu wygrała 5:1 i cały mecz, a oni się nie cieszyli, tylko głupio stali i po cichu gwizdali. Wymówka była, taka: "bo jechał Tomasz G.". To chyba pierwszy taki przypadek w historii żużla w Polsce. Ich drużyna wygrywa na terenie wielkiego rywala, a oni nic. Absurd.
Starałem się jakoś zrozumieć ich sprzeciw, mieli ku temu swoje argumenty, ale postąpili jak dzieci w piaskownicy. Powinni zupełnie inaczej podejść do całej sprawy. Jak? Olać Golloba, skoro tak bardzo im przeszkadzał, ale kibicować pozostałym. A oni całą uwagę skupili tylko i wyłącznie na Gollobie. Argument (z takim też się spotkałem), że nie będą łożyli na klub (czyli bunt wobec władz klubu) jest śmieszny. Przez kilka poprzednich lat łożyli, a kasę Gollobowi i tak płacił Karkosik, a nie my, kibice ;)
Doszło do tego, że na Motoarenę przyszli tak bardzo znienawidzeni przez nich Elanowcy i zachowywali się o niebo lepiej od nich i sarakstycznie podeszli do całej "zabawy". Czyli Stowarzyszenie tak naprawdę poniosło same porażki. Olali drużynę, pozostałych kibiców, wpuścili wroga na swój teren i rozbili grupę. Nie wspomnę już o tym, że ganiali i wyzywali kibiców, którzy ośmielali się klaskać Gollobowi, czy nie mieli gadżetów z emblematami Apatora. Mówili, że nie będą chodzili na mecze, a i tak bywali na stadionie. Sam widziałem ich tego podobno wodziereja numer jeden jak wchodził na stadion. Hipokryci.
Tego samego co było przed sezonem 2013 się nie spodziewam, ale dobrze, że coś się będzie działo. Na sparingach była tylko jakaś śmieszna grupa gimnazjalistów. Mam nadzieję, że nie będą stanowili większości Młynu, jaki ma być od tego roku ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czarna ----

oczywiście ze chodzili również ich widziałam normlanie ubranych ,zapewne klaskali wszystkim zawodnikom tylko myśleli ze sa inkognito a tu taki pech :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Trzeba oddzielić ziarno od plew.
Jeśli ma być MŁYN, który będzie się szczycił wyzwiskami to ja takich ludzi na stadionie nie chcę. Nie chcę też tych co będą dzielić kibicową brać. W wielu sytuacjach się zbłaźnili i pokazali, że nie dorośli żeby kibicować Apatorowi.
Trzeba też jednak pamiętać i takich Krzyżakach, co załatwili ulicę Pera Jonsona, akcje charytatywne w szpitalach i genialny doping z wielkimi oprawami. I właśnie na tę lepszą odsłonę liczę.

| Odpowiedz
blokuj
Hockley - RSKŻ

Zgadzam się absolutnie. Niestety nie sądzę byśmy uciekli od wyzwisk, bo to jest jednak obecne na każdym stadionie żużlowym w Polsce, choć nie w jakimś wielkim wymiarze (nie takim jak w piłce). Taka jest natura ultrasów. Są jednak pewne granice, których nie można przekraczać. Natomiast całą ich akcję sprzed dwóch sezonów oceniam jednak tylko i wyłącznie negatywnie. O tym już napisałem.
Tak i za to wielkie pokłony i szacunek. Szczególnie walka o nazwę ulicy. Nie ukrywam, że odczuwam wielką dumę, że mogę mówić o swoim klubie, który mieści się na ulicy imienia Pera, prawdziwej legendy klubu, ale i całego sportu żużlowego, bo przecież to IMŚ z roku 1990. Akcje w szpitalach (niejednokrotnie) to powód do jeszcze większej dumy. By to wróciło (oprawy także) potrzeba czasu i ludzi. Być może powoli wróci to wszystko do normy.
Przy okazji, zapraszam ROSE do mnie ;)
http://www.sportowefak...#Skomentuj

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ROSE - RSKŻ

Wyzwiska są i zawsze będą. Jednak trzeba też umieć je stosować a nie na chybił trafił.
I liczę tak jak Ty, że wróci to do normy:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.