Wątek dotyczący posta na blogu

WRACA MŁYN!!!

ROSE FORCA DARCY

Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu przed ostatnie dwa lata na Motoarenie panował teatralny klimat, bądź jak kto woli dyskoteka. Od niedzieli, meczu ze Spartą Wrocław wraca Młyn. O to informacja z ze strony Krzyżaków:Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców (…)

przeczytaj cały artykuł

RAMBO3

Ile ludzi tyle opini , przykro troche jak sie czyta takie głupoty i to jeszcze zuzlowej braci z Torunia . Zachowujecie sie jakbyscie zuzel ogladali od dwóch lat i mieli patent na wyłącznosc . Kazdy kibic niezaleznie od wieku moze przyjsc i wspierac swoją druzyne . Zuzel jaki jest kazdy wie , wszedzie na kazdym stadionie jest chamstwa wiecej lub mniej . Proponuje nie znecac sie juz nad kibicami z młyna , którzy zafundują nam doping na najwyzszym poziomie , ale i poniosą naszą druzyne do walki i zwyciestw .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dumny z Krzyża

"

Kazdy kibic niezaleznie od wieku moze przyjsc i wspierac swoją druzyne

"

Koledzy pisali niżej, że nie wszyscy byli mile widziani. Emblematy z opatentowanym logo Apatora były jedynie mile widziane, kibic z koszulką Unibaksu już był be... Jeżeli tak ma być to niech będzie lepiej piknik jak w ostatnich latach, patologii nie mam chęci oglądać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

owszem, każdy kibic ma prawo, a nawet OBOWIĄZEK wspierać swoją drużynę. problem w tym, że banda z 1 łuku zamiast wspierać naszych chłopaków wolała odwracać się do nich doopskiem w biegach gdzie jechał Gollob, nawet jak z Pawełkiem wygrywali nam bieg 5:1. jeśli to nazywasz wspieraniem to sorry ale ja tego nie będę tolerował. do tego sceny z wyjazdów naszej drużyny. jak napisałeś KAŻDY ma prawo wspierać swoich więc jakim prawem ta banda nieudaczników wyrzucała naszych z sektora dla gości bo Gollob, bo Unibax itd? poza tym oni ostatnio preferowali wyzwiska w stronę kibiców i drużyny gości zamiast wspierać swoich a moim zdaniem powinni zachęcać ludzi do tego oby dołączali do młyna, żeby ten doping był na jak najwyższym poziomie. wystarczy przypomnieć reakcję stadionu jak kibice Elany wpadli na ich sektory. sami sobie są winni. tyle

| Odpowiedz
blokuj
RAMBO3

Zuzlowy Torun został podzielony po transferze Tomka Golloba , przezucanie sie winą ze ktos jest kibicem , czy piknikiem . Ucieczka z ZG Unibaxu dolała oliwy do ognia . Skoro tak wyobrazasz sobie druzyne której mamy kibicowac , to ja mówie stanowczo NIE . Czy były zarząd Unibaxu róznił sie od tych nieudaczników (kibiców) jak piszesz co opluwali , wyzywali . Byl to trudny czas dla wszystkich , smród finału w ZG bedzie sie ciągnął za nami jeszcze długo . Zmiany były konieczne , mamy nowe rozdanie i stanmy ramie w ramie na MA dopingując naszą druzyne . Juz na meczu z Wrocławiem przekonasz sie ze to własnie tak zwany ,, młyn,,nawiąze dialog z MA i zaczniemy sie swietnie bawic , a nie przezucac sie winą . Pozdrawiam i do zobaczenia

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

ten młyn teraz musi długo pracować na szacunek i uznanie reszty kibiców na MA. zniszczyli wszystko na co długo pracowali. oni zresztą i tak maja gdzieś resztę kibiców co dobitnie wiele razy pokazywali. tak, to Gollob podzielił trybuny ale przed Gollobem młyn już pokazywał multum chamstwa zamiast dopingu. nie podobała mi się polityka poprzednich władz ale ja kibicuje barwom, drużynie, a nie zarządowi. i nie ma co tłumaczyć scen wyjazdowych Unibaksem czy Gollobem bo to strasznie niedorzeczne. dla Ciebie to nowe rozdanie, pewnie po części masz rację ale dla mnie to wciąż MÓJ KLUB, nie żaden nowy! to klub, któremu kibicuje grubo przeszło 20 lat, kibicuje gdy było dobrze i źle. dla mnie to żadne nowe rozdanie tylko naturalna kolej rzeczy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
RAMBO3

Szczeze Tobie napisze ze predzej uwierzyłbym w koniec swiata , niz zakontraktowanie w Toruniu Golloba . Jestem z rocznika 79 , wiele pieknych chwil przezyłem na zuzlu . Na tym zakoncze dywagacje w tym temacie . Bardzo sie ciesze ze znowu bedzie super doping .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

jeśli na prawdę będzie super doping jak mniemasz to zmienię zdanie. ale po tym co widziałem w ostatnich latach szczerze jednak w to wątpię. tylko właśnie super dopingiem młyn może zmienić nastawienie do siebie reszty kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jur

Zalezy kto co uważa za super doping. Na przykład dla toruńskiego młyna jest to wtedy gdy mogą wszystkich j....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.