Wątek dotyczący posta na blogu

WRACA MŁYN!!!

ROSE FORCA DARCY

Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu przed ostatnie dwa lata na Motoarenie panował teatralny klimat, bądź jak kto woli dyskoteka. Od niedzieli, meczu ze Spartą Wrocław wraca Młyn. O to informacja z ze strony Krzyżaków:Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców (…)

przeczytaj cały artykuł

Krzyżacy RSKŻ

ja już w sumie wyraziłem swoje zdanie na ten temat. myślę, że wyczerpująco :) dodam tylko, że w latach 90-tych to był prawdziwy MŁYN! :) młyn przez wielkie "M". chodziło się nie tylko na żużel ale też np na hokej i zawsze był taki czad, że na sama myśl mam ciary :) teraz to już nie jest to. oczywiście były pojedyncze mecze gdzie naprawdę była klasa światowa ale to była rzadkość np Derby, mecze z Falubazem czy Unia Leszno. w większości przypadków jednak nie ma tej atmosfery. wiem, że tam nastąpiła zmiana pokoleniowa, jeśli można to tak nazwać no ale ale :) generalnie wielka krecha dla młyna za ostatnie lata i ich skandaliczne zachowanie. straciłem do nich cały szacunek i tak naprawdę mam gdzieś to czy będą czy nie. teraz to oni muszą zrobić wszystko żeby udowodnić m.in mi, że zasługują na mój szacunek. musza przede wszystkim szanować resztę kibiców tego klubu bo dotychczas raczej pokazywali zupełnie coś odwrotnego. a co zrobią to mi to lata :) dzięki Rose za info o ich powrocie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.