Wątek dotyczący posta na blogu

Symulacja Pucharu Ekstraligi 2015

Wzzzwz

Drodzy Czytelnicy! Wielu z was zastanawia się zapewne co przyniesie nam sezon 2015, postanowiłem więc odtworzyć Puchar Ekstraligi, który opublikowałem przed sezonem 2013. Zasady zostały nieco zmienione w stosunku do poprzednich symulacji umieszczonych na moim profilu, teraz większe znaczenie ma element (…)

przeczytaj cały artykuł

Duker

Bardzo fajnie to zrobiłeś, szacunek za Twoją pracę, ja osobiście od czasu do czasu też się lubię bawić w takie symulacje i to ciekawe zajęcie ;) Nie wiem czym się kierowałeś przy wyborze par 1 rundy, bo np. mecz Toruń-Falubaz równie dobrze mógłby być finałem. Nie rozumiem natomiast wszystkich minusujących Twój artykuł. Niestety.
Pozdrawiam i powodzenia w typerze ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wzzzwz

Falubaz i KST spotkały się ponieważ tak wypadło z losowania, rozstawione były Unie, Stal Gorzów i Falubaz, ponieważ zajęły 4 pierwsze miejsca w poprzednim sezonie, takie rozwiązanie uznałem wraz z kolegą za najlepsze.
Co do tych minusujących to pewnie trolle z Ostrowa, zobaczyły zdjęcie to od razu minusy.
Pozdrowienia, i oby bez kontuzji w niedzielę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.