Wątek dotyczący posta na blogu

WRACA MŁYN!!!

ROSE FORCA DARCY

Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu przed ostatnie dwa lata na Motoarenie panował teatralny klimat, bądź jak kto woli dyskoteka. Od niedzieli, meczu ze Spartą Wrocław wraca Młyn. O to informacja z ze strony Krzyżaków:Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców (…)

przeczytaj cały artykuł

czarna ----

MŁYN to był pod koniec lat 90 ,z takiego MŁYNA mogliśmy być dumni jako kibice zuzla ;Pamietam super zdjęcia w gazetce TO MY KIBICE (pokazani byliśmy jako jedyny Młyn zuzlowy).Z czałym szacunkiem teraz to nie wiem kto tam ma wrocic ale na pewno nie MŁYN ponieważ go nie mamy ,to jest jakas dzieciarnia która robi wstyd na cala Polske a znani sa nie z kibicowania Druzynie tylko z WYZYWANIA (kibicow druzyny przeciwnej od najgorszych,tym się szczycą bo na pewno nie wspomaganiem własnej druzyny) .Widzaiałam na własne oczy wiec wiem co pisze.
PS.Elana pokazala jak powinien wygladac MŁYN -smutne ale prawdziwe .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

nie gadaj bo zrobili wiele dobrego. nie można powiedzieć, że nie. ale zaprzepaścili wszystko na co pracowali tyle lat. i czym różnią się od Unibaksu? zrobili dokładnie to samo. latami pracowali na markę i praktycznie jedna czy dwiema głupimi decyzjami stracili u wszystkich cały szacunek. ale wcześniejszych dokonań (m.in ulica Pera, wystawy żużlowe itd) nie można im odmówić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.