Wątek dotyczący posta na blogu

WRACA MŁYN!!!

ROSE FORCA DARCY

Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu przed ostatnie dwa lata na Motoarenie panował teatralny klimat, bądź jak kto woli dyskoteka. Od niedzieli, meczu ze Spartą Wrocław wraca Młyn. O to informacja z ze strony Krzyżaków:Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców (…)

przeczytaj cały artykuł

jur

No niestety jesli powraca to chamstwo które okupowało pierwszy łuk przed przyjściem Golloba do Torunia, to jest to klęska tego klubu.
Myślę, że z tego powodu będzie to mój (ale takze wielu moich znajomych) ostatni sezon w roli kibica stadionowego na Motoarenie.
Wielka szkoda bo przeżyłem tu wiele wspaniałych chwil.
Ale naprawdę nie chcę byc utożsamiany z bandą gamonii wykrzykujących pod dowolnym adresem słowa powszechnie uważane za obelżywe a w przerwach wydłubujących drobne z puszek "na oprawę".
Wszystko ma swój koniec

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czarna ----

slyszalam na własne uszy jak ludzie z Torunia wchodząc na sektor gosci mówili ochronie ze z ta banda idi... siedzieć nie będą bo wstyd im

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

najzwyczajniej się przesiądź, nawet na zieloną. w życiu nie opuszczaj meczów swojej drużyny!!! zrobisz to samo co te matoły jak przyszedł Gollob! przemyśl to

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.