Wątek dotyczący posta na blogu

WRACA MŁYN!!!

ROSE FORCA DARCY

Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu przed ostatnie dwa lata na Motoarenie panował teatralny klimat, bądź jak kto woli dyskoteka. Od niedzieli, meczu ze Spartą Wrocław wraca Młyn. O to informacja z ze strony Krzyżaków:Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców (…)

przeczytaj cały artykuł

Tomasz Wiciński

Nie piszcie głupot że nie zachęcamy was do dopingu śpiewamywiele razy WSZYSCY WSTAJĄ I ŚPIEWAJĄ! a wy siedzicie z tyłkami i kiełbaskami sie objadacie.Takie cwaniaki jesteście ruszccie tyłek na jakiś wyjazd,np do Zielonej Góry,chociaż nie bo i tak będziecie siedzieć cały mecz ;)
A z was co za kibice??Kibice sukcesu.Założe sie że jeżeli jeździlibyśmy w II lidze to właśnie tylko ten jak wy to nazywacie "szczeniacki młyn" chodziłby wspierać ekipe i na meczu byłoby max 4-5 tys osób,a potem jeżeli znów byłaby ekstraliga i super gwiazdy znów komplety na trybunach z czego większość to KIBICE SUKCESU! a my takich nie pottrzebujemy! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

tyle. nie potrzebujecie więc kiście się sami. a wasze "wszyscy wstają i śpiewają" zaraz po "je*ać Leszno je*ać" to jest komedia. dzięki za uzmysłowienie jak to ma wyglądać. nie jestem kibicem sukcesu ale wy nie musicie ich potrzebować. przede wszystkim potrzebuje ich klub! ty widzę pewnych rzeczy nie ogarniasz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Witam.
Mamy pytanie tylko po co uogólniasz? Poza tym może trzeba wziąć też część uwag do reszty kibiców.
Ja osobiście też uważam, że za mało ludzie się podrywa na meczu. Ale są potrzebni Ci z młyna, starsi dziadkowie co pamiętają to czego my nie mogliśmy zobaczyć i Ci z kiełbasą. Dla każdego jest miejsce na stadionie. Ale trzeba też umieć szanować się nawzajem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
KS APATOR 1962

no ok,ale to jest blog i napisałem co o tym myśle ;)
tak już jest w tym kibicowaniu,a sam widziałeś jak było bez nas przez te prawie dwa lata.Kompletny piknik muzyka na full że z nikim nie można było porozmawiać,czas to zmienić ! :)

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

bez was czyli bez kogo? ile ty masz lat człowieku? pamiętasz chociaż Pera? albo przynajmniej Golloba w bydgoskich barwach? po pyskowatym stylu wypowiedzi uważam, że nie. ty nie pamiętasz prawdziwego krzyżackiego młyna bo pamiętać go nie możesz. starzy Krzyżacy mają z większości z was niezły ubaw.

| Odpowiedz
blokuj
ROSE - RSKŻ

I bardzo, dobrze że napisałem co myślisz. Mogę z częścią nie zgadzać, nie mniej szanuję Twoje zdanie.
Tak dwa lata był piknik. Jednak mam nadzieję, że jak wrócicie to z klasą i zmienicie atmosferę na MA na lepsze.
Tego Wam życzę i trzymam kciuki:)

| Odpowiedz
blokuj
KS APATOR 1962

No i tak chcemy zrobić,dużo się po tym roku w naszym klubie zmieniło miejmy nadzieje na lepsze także i my wracamy pełni sił i optymizmu i pomóżcie nam i wstawajcie do dopingu.
Krzyżacy RSKŻ owszem krzyżacki młyn był solidny i ciężko będzie,aby taki powrócił,ale nie zapominaj,że również i za czasów tego młyna mieliśmy chuliganke i nie byli w tym młynie sami mili chłopcy ;)

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

co ty za głupoty wypisujesz na druga lige byscie chodzili już to widze ,a co wy chcecie rzadzic kto ma w klubie jechać a kto nie ,ZASRANYM obowiązkiem MŁYNA jest doping każdemu zawodnikowi ,ponieważ jedzie dla waszej DRUZYNY Ja widze ze ty nie masz zielonego pojęcia jak wyglądał Młyn Apatora -masz czego zalowac do pięt im nie dorastacie

| Odpowiedz
blokuj
Isoril1989

Masz jakiś problem? Nie pasuje Ci, że siadam na zielonej i zajadam sobie kiełbaskę? Żal mi takich baranów jak Ty... Większość tego Twojego pożal się Boże młyna to dzieciaki i bandyci z przeszłością iście kryminalną. Weź się ogarnij i wyloguj się do życia, bo ci Internet szkodzi ;)

| Odpowiedz
blokuj
KS APATOR 1962

no szanuje wasze zdanie ;)
Oczywiście,że młyn Apatora sprzed lat był o wiele lepszy niż teraz ,a my idziemy do przodu i postaramy się chociaż trochę go przypomnieć.Myślenie o kibolach w sposób taki że to bandyci to czysta głupota telewizji,jesteście ich kolejnymi ofiarami.Pisza tylko o nas wtedy jak są jakieś awantury itp.,a gdzie ku*** mać się pytam mówią o paczkach świątecznych,które kibice Apatora co roku przekazują szpitalowi dziecięcemu?Zawsze mówią o nas najgorzej że to że tamto tylko pomyślcie kto w czasie wojny broniłby kraju?Ludzie mający dobrobyt w pracy w postaci np szefa itp czy zwykli kibice?Oczywiśie wyjątki by były,ale w większości to kibice.Nie dziwie sie troche dzieciakom,że nie wiedzą za bardzo o historii kraju,bo w szkołach jest w większości tylko o bizantyjskich dziadostwach itp,ale nie uciekając od tematu młyn wraca komu się to podoba czy nie,każdego zdanie szanuję ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.