Wątek dotyczący posta na blogu

Kto pod kim dołki kopie...

fifijabol

Ten sam w nie wpada :D Mowa tu o Grudziądzu ;) Terminarz miał być piękny dla GKMu, na dzień dobry miała być Unia u siebie, a wyszedł wyjazd do Leszna. GKM miał zacząć sezon od zwycięstwa, miał najsłabszego rywala z możliwych w pierwszej kolejce, no ale pech chciał i "cały misterny plan w pi..." To Rzeszów (…)

przeczytaj cały artykuł

Szysza

Napisane bezsensownie, skoro my pierwsi będziemy mieli Gorzów, nie znaczy, że go Wy też nie będziecie mieć. Pamiętaj także, atut własnego toru, wynik może być różny, a co jak GKM wygra to spotkanie ? Kopara opadnie... :)
Widzę, masz straszny ból dupy na temat GKMu, oszczędź już sobie zniżania się na kolejne poziomy, kompromitujesz się powoli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

Ahahaha no tak najlepiej napisać "kompromitujesz się" dalsza dyskusja chyba zbędna, bo z tego co widzę, jednak nie przeczytałeś tekstu tylko komentujesz bo komentujesz. Mieliscie mieć Tarnów u siebie, czyli lajtowy mecz na otwarcie sezonu, nawet Wasz Kempes już płakał, że terminarz macie pod górkę po odwołaniu 1 kolejki. A co ja pisze, to już moja sprawa, Ty też mozesz swojego bloga smarować i wyrażać swoje opinie, nic mi do tego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.