Dyskusja

Mark211

przejdź na stronę użytkownika

darek1979 Ostrovia

no bo od kilku lat były tam transmisje, nawet nie wiedziałem, dzięki za info :) ty się przejmujesz??? to mu powiedz, że nie mieszkam w Ostrowie ,tylko w Toruniu ;) poważnie mówię o tym Toruniu, w okolicach mieszkam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mark211

No co ty. Za stary jestem na takie zaczepki. Proponowałem mu żeby wykupił udziały od WP w SF i wtedy decydował gdzie mogę pisać ale zawsze urywa dyskusje.
Przeraża mnie poziom komentarzy jakie ostatnio się pojawiają. Nawet nosiłem się z zamiarem usunięcia konta.
Toruń no to może spotkamy się na GP a może już się spotkaliśmy bo kiedyś całkiem przyjemnie podyskutowałem z kilkoma kibicami Ostrovi właśnie na moto-arenie.
Co do Ronniego to zgadzam się z tobą, spoko koleś, mieliśmy okazje pogadać już podczas treningu w tym roku.
Jeśli mam coś mu od ciebie przekazać to niema problemu, co prawda mam zamiar trochę odpocząć od parku ale i tak pewnie tam będę przed każdym meczem wiec wal jak w dym.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.