Wątek dotyczący artykułu

Adam Wiśniewski: Puchar Polski? Rok temu było blisko

Orlen Wisła Płock już za półtora tygodnia przystąpi do walki o Puchar Polski. - Od kilku lat nie wygraliśmy. Czas to zmienić - zapowiada Adam Wiśniewski.

przeczytaj cały artykuł


Fan_Kielce nr 1

Uklad jest taki ze jestesmy lepsza drużyną. Zorganizowaną, ktora ma cel chce walczyć o Final4 a nawet zwyciestwo. Wisla idzie w zlym kierunku bez celu bez wizji. Jedyna szansa to ten puchar ktorym mogła by sie pochwalic na koniec sezonu. Mam nadzieje ze spotkamy sie w finale i bedzie to wspaniałe widowisko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Zgadzam się z tobą. Trener Wisły wie jaką chce drużynę zbudować i co chce osiągnąć, niestety nie po drodze mu z włodarzami klubu którzy z tego co obserwuję znowu kłody mu pod nogi rzucają. I nawet nie mówię tu o mniejszych pieniądzach - wydaje się że Manolo w ogóle nie może uzyskać informacji co do budżetu i na co klub stać, tak że ma bardzo utrudnione szukanie wzmocnień, czy w ogóle zawodników w miejsce tych co odchodzą. No i do tego dochodzi teraz ten cały zamęt ze zmianą zarządu i kontarktami. W tym świetle to i tak dziw, że zawodnicy tak grają - wystarczy spojrzeć na Górnika, jakieś zawirowania z nowymi kontraktami i już piach na parkiecie, a przecież sezon się nie skończył. Co do PP pożyjemy, zobaczymy - ja trzymam kciuki za Vive - tak jak kibice z Płocka za Wisłę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uły uły

Trener Wisły wie jaką drużynę chce budować a włodarze mają jeden cel...trwać na stanowiskach i dbać o to aby spółka nie upadła :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.