Dyskusja

goskraaaaa

Czyżby kibic Resovi? :> Takich poznaje się od razu ;) + no jasne że Skra jest ta zła, tylko jakos nikt nie widział obraźliwych gestów Lotmana w stronę zawodników z Bełchatowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bhoy67

Po prostu Lotman dostosował się do poziomu swoich kibiców, ich poziom mamy poniżej zademonstrowany, wyłączając normalnych oczywiście, których przepraszam, ale towarzystwa współczuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bhoy67

Nie słyszałem i bardzo wątpię by to miało cokolwiek wspólnego z prawdą, ALE... co to ma wspólnego z tym co napisałem o kibicach? Tak jak mówiłem przepraszam normalnych, ale to szambo zaprezentowane poniżej jest po prostu śmieszne, w wykonaniu kibiców Skry nie widzę takiego czegoś, żadnego płaczu itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
vivinn

"Obraźliwe gesty"... no błagam! Takimi tekstami to faktycznie robinie z zawodników małe dziewczynki ;) I mówi to kibic siatkówki, nie konkretnej drużyny :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.