Dyskusja

MDmaster

A się wami rzygać chce już, ludzie...
Każdy większy klub ma tych swoich trolli i antykibiców, ale patrząc obiektywnie, to tak naprawdę tylko rzeszowscy bluzgają pod adresem Skry, ale na pewno nie odwrotnie. Przepraszam normalnych, ale ten wasz cały Hanibal Lecter rzuca na was wszystkich ogromny cień ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MDmaster

Jestem z Bielska-Białej, więc teoretycznie mogę kibicować komukolwiek. Ale absolutnie nie lubię klubu z Rzeszowa przez tych ich całych zadufanych w sobie "kibiców". Dlatego kibicuję Resovii jedynie w Lidze Mistrzów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
goskraaaaa

Najlepsze jest to, że Skra jest krytykowana odkąd pamiętam. Wygrywają-źle. Przegrywają- jeszcze gorzej. Ktoś jest kibicem Resovi niech się trzyma Resovi, a nie się przyczepia do Skry i wytykuje błędy lub całkowicie miesza bełchatowianów z błotem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
panda25

A u mnie jest taki "pstryczek", który powoduje, że takich komentarzy po prostu nie widzę... :-)
Naprawdę polecam - na niektórych forach (np. żużel) zdecydowanie skraca to listę opinii...

| Odpowiedz
blokuj
MDmaster

No niby ja też mam zablokowanego Hanibala, ale po prostu nie mogę się opanować, żeby tego nie przeczytać. I wtedy się zaczyna ;)

| Odpowiedz
blokuj
panda25

No to przyznaj się do masochizmu, a nie narzekasz :-)
Fakt, czasem zaglądam, czy aby się nie pomyliłem w ocenie. I już chyba z dwa razy odwiesiłem karę (jak by to kara była...)

| Odpowiedz
blokuj
Kulozęby_Tony

Stanisław Lem [podpowiedź dla gimbazy: wybitny polski pisarz nurtu fantastyki naukowej]

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

To tak w kwestii tego jadu jaki wylewają internetowi napinacze i trolle, przy okazji kompromitując samych siebie swą pseudoerudycją . Mały apel do Was, słoma wystaje Wam z butów więc zamiast pisać niestworzone farmazony zajmijcie się lepiej własnym wizerunkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kulozęby_Tony

Są ludzie, którzy potrafią kibicować w sposób nazwijmy to cywilizowany, bez zbędnego obrażania, wylewania jadu i niezdrowych emocji. Z drugiej strony jest wąska grupa ludzi, których rozwój zatrzymał się w czasach Homo erectusa i dla nich jedyną wymierną kwestią postępu życiowego jest właśnie walka na maczugi i siedzenie na drzewie. Naprawdę nie rozumiem takich ludzi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.