Wątek dotyczący artykułu

Duże zmiany w Gwardii, przychodzi Mindaugas Tarcijonas

PE Gwardię Opole po awansie do PGNiG Superligi czekają duże zmiany kadrowe. Połowa zawodników, która w tym sezonie reprezentowała barwy pierwszoligowego zespołu pożegna się z Opolem.

przeczytaj cały artykuł


KRadek

Niestety cały czas istnieje spora różnica klasowa pomiędzy najlepszymi 1 ligowymi zespołami a tyłami Superligi. I Jeśli beniaminek chce liczyć się w walce o play offy to większość zawodników, którzy wywalczyli awans będzie szukać sobie nowych klubów. Taka rzeczywistość i myślę że wielu z nich zdaje sobie z tego sprawę.
Bardzo ciekawe wzmocnienie na pozycji obrotowego. Tarcijonas to klasowy zawodnik który już dwa sezony temu powinien trafić do Superligi. W Nielbie niewątpliwie razem z Tórzem najmocniejszy punkt zespołu.
Bez wątpienia po tym sezonie będzie sporo dobrych, doświadczonych zawodników do przejęcia. Dla mnie wielką zagadką jest Michał Tórz który od paru dobrych sezonów gra fenomenalnie na pozycji prawego rozgrywającego z prawą ręką,a nie ma klubu który dałby mu szansę na granie o wyższe cele niż do tej pory, a chłopak jest w 10 najlepszych strzelców superligi!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.