Wątek dotyczący artykułu

Miało być święto, była kompromitacja! - LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland (relacja)

LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland na Stadionie Narodowym miało być wielkim świętem żużla, a zakończyło się kompromitacją. Z powodu złego stanu toru zawody zostały zakończone po trzech seriach startów.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan-RSKZ

Bierz poprawkę,że to OStafiński :D :D,ale jesli to prawda to beda jaja.Ps.Mam nadzieje,ze nie jestes na mnie obrazony za wpisy polityczne,wiem,iz sie ze mna nie zgadzasz,ale szanowac sie wzajemnie mozemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

żadnego Dudy czy Komorowskiego. wiem, że obaj będą w 2 turze dlatego mojego głosu w tej turze nie oddam. swój obywatelski obowiązek wypełnie tylko w 1 turze bo Kukiz to kandydat z mojej bajki. to gość, który ma pomysł jak rozp*erdolić ten chory złodziejski system i oby mu sie udało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Apator Fan-RSKZ

pieprzony postkomunistyczny system trwa nadal a ludzie są ślepi.

Z całym szacunkiem,ale taki system to trwał na Ukrainie do niedawna.To jest typowy postkomunistyczny kołchoz w którym praktycznie nic się po upadku ZSRR nie zmieniło.W Polsce co byś nie pisał tak źle nie jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
smok

Ale te pozostałości jeszcze są. Zmiany zapoczątkowane w latach 80. muszą pójść dalej, a wprowadzić je musi nowe pokolenie młodych ludzi, którzy nie żyją już realiami PRL-u. Cały czas do przodu, bez myślenia o tym, że mogło być gorzej i bez wybierania "mniejszego zła".

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

okradaja cie jak sie patrzy człowieku. jak zaczniesz pracować, założysz rodzinę to zrozumiesz. goowno masz do powiedzenia we własnym kraju a te całe wybory to tylko prowizorka, nic więcej. jak bedę chciał ciebie wybrac na premiera to nie mogę, nawet jeśli dostałbyś najwięcej głosów. demokracja, pff. ludzie stąd uciekają bo jest tu dla nich za fajnie.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Różnica jest taka kolego,że jak będzie mi źle w życiu to będę miał PRETENSJE TYLKO I WYŁĄCZNIE DO SIEBIE.Sam jestem kowalem własnego losu.Po prostu.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
GKMfan UK

Ja bym powiedzial, ze stara klika zostala uzupelniona przez pewna grupe mlodych. Reszta to siwe glowy, ktore byly we wladzach i przed 89.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.