Wątek dotyczący artykułu

Mistrza Golloba żegnano przy prawie pustych trybunach. Czy tak miało wyglądać pożegnanie legendy?

Nie tak miało wyglądać pożegnanie z cyklem SGP jednej z legend żużla, Tomasza Golloba. - Wydaje mi się, że wina leżała po stronie pana Olsena - powiedział były mistrz świata.

przeczytaj cały artykuł


kolumb32

Błagam Was, proszę i zróbmy to!!! Tampere bez Nas, dalej Praga, Cardiff baz Nas. Itd. Za to co zrobił Peda. olsen z pożegnaniem Naszego Mistrza odpłaćmy BSI tym samym. Jadąc na GP, ktokolwiek i gdzie, nie zabierajcie znajomych a najlepiej nie jedżcie wcale, a jak musicie to nawet nie pokazujcie , że jesteście z Polski. Oficjalnie, jeden sektor, wszystkie miejsca obok siebie, po jednej osobie z każdego klubu z szalikiem klubowym opatrzonym kirkiem. A od tej pory każdy Polski sponsor który dołoży choćby złotówkę do GP - nie kupujmy nic u niego,nie róbmy z nim interesów, nie podpisujmy żadnych umów!!! To takie Nasze sankcje będą które tym gnoj.. z BSI I firmie ole olsena się należą!@

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
forg

To będą sankcje dla BSI? Chyba nie wiesz co piszesz. Oni już swoje zrobili. I zarabiają niezależnie od ilości kibiców.
A wszyscy, którzy złorzeczycie zawodnikom-puknijcie się w te puste łby. Jedyni, którzy mają prawo ocenić tor to zawodnicy. I skoro stwierdzili, że się nie da to się nie da. Ale oczywiście nie-jakiś ktoś z 50 rzędu widzi i wie lepiej. No i on "zapłacił za bilet" zatem zawodnicy dla niego mają się pozabijać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UPR

Źle się dzieje z SGP od jakiegoś czasu. Ale śmieszne to jest jak Polacy ciągle nawołują do bojkotów SGP a później szczelnie zapełniają obiekty :) Zmiany są potrzebne ale te bojkoty są śmieszne. Nie pomoże w tym nawet pompowanie w sportowych faktach cyklu SEC. Chciałbym zauważyć że Gollob wczoraj kończył karierę jedynie w SGP i było z tego powodu organizowane uroczyste pożegnanie w świetnej oprawie. Więc jednak SGP jest prestiżowe i nie zmienią tego żadne śmieszne protesty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.