Wątek dotyczący artykułu

Wielkie emocje w Kutnie, Polfarmex nadal w grze o play-off

Podopieczni Jarosława Krysiewicza nie składają broni. Farmaceuci z Kutna dzięki zwycięstwu z Anwilem Włocławek pozostają w grze o czołową ósemkę.

przeczytaj cały artykuł

basketmen

Panowie sokar i thebigone - powiem szczerze ze od jakiegos czasu pomijam wasze komentarze i ich nie czytam. Nie musze bo wiem co w nich bedzie. Ze krysiewicz to zaden trener a jarecki to zawodnik kompletny. Oczywiscie ze krysiewicz nie jest wirtuozem trenerki. Powiem wiecej - to nie jest nawet bardzo dobry trener. Ale to mlody facet ktory caly czas sie uczy. I zeby byla jasnosc - nie jestemm zwolennikiem jego warsztatu ale nie jestem tez zaslepiony jakas nienawiscia i nie bede mu jechal kiedy mu sie nie nalezy. Powiem wiecej , wydaje mi sie ze powinien zostac z druzyna na kolejny sezon. Nie stac nas zapewne na trenerow z balkanow a jesli chodzi o Polakow to rybek nie jest tez zbyt bogaty. Poza tym co zaprezentowali polscy trenerzy w tym sezonie? Turek , taki niby mistrz swiata a pamietam sam sporo meczy rozegranych przez wikane beznadziejnie taktycznie. Co do drugiej kwestii to choc jacek jest zawodnikiem milym sympatycznym i fajnym to bez watpienia nie jest zawodnikiem kompletnym - no chyba ze kompletnym jesli chodzi o wyglad na zdjeciu. Niestety TBL to nie ego poziom i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Człowieku ja nie jestem zaślepiony nienawiścia do trenera i jest to za duże słowo, bo go osobiście nie znam. Jeśli chodzi o polskich trenerów to niestety panuje zacofanie i takie nazwiska jak Turkiewicz, Krysiewicz, Wieczorek i może nawet Kamiński można wsadzić do jednego worka. Jestem praktycznie pewien że stać nas na zagranicznego trenera. Takich młodych trenerow jak Krysiewicz w Europie jest wielu mających większe doświadczenie oraz warsztat. To co powinienem pisać według Pana - że jest dobrze.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
thebigone

Widać czytasz i cię one interesują skoro piszesz. Kolejny kibic kupiony za piwo przez barakude? Czego według Ciebie nauczył się Krysiewicz w ciągu tego sezonu? Konkretnie. Jakie ma zalety (umiejętności)? Konkretnie. Frazesami każdy potrafi rzucać. Znasz się na baskecie? Odpowiedz na moje pytania. I jeszcze jedno. Czy TBL to poziom takiego Jakóbczyka czy Malczyka?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.