Wątek dotyczący artykułu

Wielkie emocje w Kutnie, Polfarmex nadal w grze o play-off

Podopieczni Jarosława Krysiewicza nie składają broni. Farmaceuci z Kutna dzięki zwycięstwu z Anwilem Włocławek pozostają w grze o czołową ósemkę.

przeczytaj cały artykuł

basketmen

Oczywiscie nie musisz pisac ze jest dobrze.Trzeba tylko najzwyczajniej w swiecie docenic to ze jako beniaminek zajmiemy w najgorszym wypadku 10 miejsce. Po ciezkim wyrownanym sezonie to nie jest zly wynik. Szczegolnie jesli wezmie sie pod uwage ze niestety caly sezon gralismy praktycznie 4-5 zawodnikami prezentującymi poziom TBL. To moze jest smutne ale prawda jest taka ze do gry na najwyzszym poziomie nadaja sie mitchell auda johnson i laczynski. Wiec powiem szczerze- 10 miejsce to niezly wynik. Tylko jak zrobil go taki slaby trener to nie wiem ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Jeśli chodzi o Polski roster to w TBL-u jest dosłownie garstka zawodników prezentujących ten poziom. Kluby od 7 miejsca wszystkie są zbliżone do siebie w tym elemencie. Ja pewnie zauważył Pan czytając moje komentarze mi bardziej chodzi o zmianę stylu gry drużyny,a nie o wynik bo jeśli styl się zmieni to wyniki przyjdą same. Gdybym widział w tym elemencie jakieś znaczące zmiany to pewnie byłbym bardziej wstrzemieźliwy w komentarzach, ale jeśli po raz kolejny człowiek widzi to samo to jednak górę bierze pewne rozgoryczenie i jestem pewien że Pan to rozumie. Ja naprawdę chciałbym napisać coś pozytywnego !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.