Wątek dotyczący artykułu

PZM wyjaśnia i przeprasza

PZM w oświadczeniu wysłanym do mediów i podpisanym przez Andrzeja Witkowskiego wyjaśnia, kto zawinił przy przygotowaniu toru na sobotni turniej

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

Słowo klucz to "zawody zostały uznane za odbyte, a wyniki sportowe zostały zatwierdzone i ogłoszone"! Nie przez przypadek zawodnicy odjechali 12 wyścigów!! Cwaniaczki z Bożej łaski. Kasy za bilety nikt nie dostanie, żużlowcy swoją dostaną i będą dalej uczestniczyć w tym cyrku, za bądź nie bądź polskie pieniądze i jeszcze nam będą wciskać kity, że im PRZYKRO! A kto wierzy, że Witkowski przydoopas FIM-u wystąpi przeciwko BSI i Olsenowi to chyba się z choinki urwał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

od początku był pewnie taki przykaz żeby odjechać tylko 12 biegów żeby można było to uznać. japa na kłódkę i jechali a po 12 biegu się upomnieli o swoje. żenada. zero szacunku do zawodników. ZERO! tak jak pisałem wcześniej, NIE CHCE WIDZIEĆ W TORUŃSKIM KLUBIE ŻADNEGO UCZESTNIKA GP W 2016! od ntego uzależniam kupienie karnetu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Murek

Dokładnie tak było ,kasa i tylko kasa.A w mediach bębnienie jacy to oni pokrzywdzeni i robiący wszystko charytatywnie dla kibiców.Buhahahahahaahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
JutrzenkaPolonia fan

też tak to widzę po porannym niby treningu,gdzie zawodnicy kręcili głowami że tor to jakaś piaskownica. doszli do wniosku że tor jest fatalny ale żeby ich nie zaje.ali to zawodnicy muszą odjechać te 3 serie i git. najlepiej to widać jak po 12 biegu nagle wszyscy błyskawicznie opuścili parking jakby to było o wiele wcześniej zaplanowane. w innych podobnych turniejach zawsze kliku zawodników chce jechać dalej bo np mają sporo punktów i widzą w tym swoją szansę tu m.in Harris miał farta i dziwne że on też był przeciwko BSI... to wszystko grubymi nićmi szyte

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Dołek EL

bo ci "wielcy zawodnicy" mieli tak samo na Nas kibiców wyjeb...e, zobacz jakie wyrahowanie! objechane 12 biegów, pieniązki skasowane bo w GP mają płacone za miejsce !!! i co też się wszystko zgadza, a znajdą się następni fraj...y na Gorzów i Toruń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
CuRl

Bomber jakby chcial jechac to tych wszystkich no niestety musza napisac - placzkow by objechal z palcem w nosie.
Bomber trzyma gaz, uwielbia takie tory pod kółko. No może nie był to taki idealny tor pod koło bo ... się rwał oraz było kilaka dziurek. No ale na miłość boska na owiele gorszych torach jechali. Mam kasety z lat 90tych ,gdzie 3/4 z nich by płakali jakby to widzeili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
t częstochowa

Moje zdanie jest takie, że obcokrajowcy już dawno powinni być pogonieni z naszej ligi, a jak któryś usilnie by się upierał przy startach nad Wisłą, to na warunkach krajowych juniorów... zapewniam Cię, że wtedy bardzo szybko nastałby ład i porządek !. Pozdr :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ali

Mądre słowa ! Obcokrajowcy doją polskie kluby jak krowy !
Co do GP pisałem wczoraj rano o tym że wyjdzie kwas z tego.
Mamy w tym kraju dużo odpowiednich osrodków żużlowych gdzie tory są od dawien dawna,a nie piaskownice ! Aż żal było patrzec na to ! Ciekawi mnie tylko kto odpowie za to ..
Miliony które zostały wywalone w błoto , no ale są w tym kraju podatnicy przecież .PZM i reszta to IDIOCI I KRĘTY chcieli zarobić i zarobili na nas kibicach , bilety poszły a widowiska nie było .

| Odpowiedz
blokuj
t częstochowa

Jak to kto ?... nikt !. Towarzystwo wzajemnej adoracji liczy teraz grube nominały i śmieje się do rozpuku, a my kibice możemy sobie co najwyżej poszczekać... do następnej rundy. Pozdr :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
stary kibic

Tak jak już pisałem - "Przepraszamy, Polacy nic się nie stało.."
Polacy nic się nie stało. Kasa poszła - się j..ć.
Nie widzę innej możliwości jak już wcześniej napisałem.
To nie pan Witkowski ma decydować o moich pieniądzach - on już miał taką szansę..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.