Wątek dotyczący posta na blogu

RELACJA Z MIEJSCA ZBRODNI - SGP WARSZAWA!!!

ROSE FORCA DARCY

1 grudnia 2014 roku. Tego dnia ucieszyłem się bardzo z zakupionych wejściówek na Grand Prix w Warszawie. Chciałem bardzo oddać pokłon Tomaszowi Gollobowi, chciałem być świadkiem pasjonującego widowiska. Zależało mi też na tym aby zobaczyć Stadion Narodowy i wziąć udział w historycznym żużlowym wydarzeniu.I (…)

przeczytaj cały artykuł

44

Fajnie skomentowane. Zgadzam się ze wszystkim, oprócz programu. Kupiłem go ok. godziny 17.10, bez większego problemu (choć kolejka trochę była) wchodząc bramą nr 11

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L_eming

ja byłem ok 17.45 ale jak zobaczyłem kolejkę to odpuściłem... wiem, że wtedy jeszcze były, ale jacyś kolesie, którzy odeszli od stoiska się śmiali z tej kolejki "po co ci ludzie stoją jak zostało 100 programów"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Daj spokój, tych programów powinien być komplet!
Dlaczego? Bo nawet jakby ich nie sprzedano w czasie tych zawodów to na każdych innych w Polsce byłyby chodliwym towarem kolekcjonerskim.
Ważne, że dla działaczy nie zabrakło i innych darmozjadów, którzy z pewnością pomyśleli, że jak wypełnią, tę krzyżówkę to wyjdzie im hasło i otrzymają jakąś super nagrodę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.