Wątek dotyczący artykułu

PZM wyjaśnia i przeprasza

PZM w oświadczeniu wysłanym do mediów i podpisanym przez Andrzeja Witkowskiego wyjaśnia, kto zawinił przy przygotowaniu toru na sobotni turniej

przeczytaj cały artykuł


ladychapel

Czy wśród tych 53000 kibiców, wydymanych kibiców, którzy kupili bilety nie znalazłby się jakiś adwokat, który pomógłby nam w odzyskaniu pieniędzy i na którego honorarium złożyliby się wszyscy ci, którzy chcieliby odzyskać pieniądze? I tak na prawdę nie chodzi tu o pieniądze bo bilety nie były jakoś koszmarnie drogie, chodzi o zasadę. Ktoś wziął kasę a my obejrzeliśmy przeprowadzone na siłę 12 biegów, które kwalifikowały zawody do zaliczenia jako odbyte... Za każdy wadliwy produkt czy źle wykonaną usługę należy się zwrot pieniędzy a taką źle wykonaną usługą była organizacja tego "turnieju". Co, nie ma winnych? Ktoś reklamował imprezę, zapewniał że będzie niepowtarzalne "szoł", komuś zapłaciłem za bilet do k... nędzy! Bronek też był na trybunie vipów, w swej kampanii mógłby pomóc ewentualnemu 53000 elektoratowi :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mort

mam nadzieję, że właśnie Bronek za wpakowanie go na minę przez Witkowskiego będzie naciskał na jego dymisję

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.