Wątek dotyczący artykułu

Kontrolowana wygrana mistrza Polski w Sopocie

PGE Turów Zgorzelec pokonał na wyjeździe Trefl Sopot 74:66 w jedynym poniedziałkowym meczu TBL. Mistrzowie Polski zrewanżowali się tym samym za porażkę z pierwszej rundy rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

Zgorzelecki Fan

Brawo Turow!Pytanie mam;co sie dzieje z Chrisem? na Słupsk gotowy bedzie? teraz tylko wygrana ze Slupskiem i walczyc ze Stelmetem o wygrana minimum 8 pkt i mamy pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej! Na stlemet juz wroci Collins. Oby wrocil ten ambitny nie obrazajacy sie na innych i zeby bez przemocy po meczach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dziadek60

No to zapowiada się w niedzielę w Zgorzelcu niezłe rodeo. Dobrze że mam bilety na ten mecz. Na pewno nie będziecie mieli lekko, bo będę gwizdał tak że wam uszy powiędną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dziadek60

Wasza przegrana pozwoliłby na zdobycie przez nas 1m. w tabeli. A to zarówno dla was jak i dla nas w tym momencie jest najważniejsze. Więc nie dziw się ze marzyło mi się najkorzystniejsze dla Zastalu rozwiązanie. Ale skoro się nie udało to jadę do Zgorzelca wspierać Zieloną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
eeeee

...na razie nic z tego.I oby zostało tak do niedzieli. A jak będziesz za głośno gwizdał to zacznę na Ciebie krzyczeć:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
dziadek60

AAAaaa... rozumiem. Na kibiców Zastalu. No, na kibiców Turowa to ja też będę gwizdał. Ale na Ciebie osobiście to już nie.

| Odpowiedz
blokuj
eeeee

A gdzież tam,ja nie krzyczę na kibiców drużyny przeciwnej.Czasami rozmawiam.A Ty jak będziesz gwizdał,ja zmienię swoją zasadę i pokrzyczę na Ciebie.I przypominam:będziesz siedział blisko mnie więc wszystko zobaczę:)

| Odpowiedz
blokuj
dziadek60

No i zostaliśmy sami na placu boju. Powiem Ci szczerze że uwielbiałem przyjeżdżać na Maratońską na wspólne mecze. Zawsze miło mi się rozmawiało z waszym klubem kibica (nie mówię o balkoniarzach) Zawsze będąc w Zgorzelcu gwizdałem wypluwjąc moje stare płuca. Zawsze uwielbiałem ten stan kiedy na następny dzień nie mogłem wypowiedzieć porządnie zdania (ze względu na zdarte struny głosowe) Mam nadzieję że w niedzielę znów osiągnę mój ulubiony stan. I tylko żeby Zastal wygrał....

| Odpowiedz
blokuj
eeeee

Ja też mam wielki sentyment do Maratońskiej. Szkoda, że czas tej hali już minął.Teraz służy młodemu koszykarskiemu narybkowi .Mnie po meczu zawsze ,od krzyków,emocji,nerwów,boli głowa.I jest na to jedno antidotum - piwo.A po wygranym meczu smakuje wyjątkowo:)
P.S. Skoro zostaliśmy na placu sami może przeniesiemy się na tablicę,żeby nie było problemów jak jakiś czas temu.

| Odpowiedz
blokuj
dziadek60

Pamiętam, pamiętam. Na dwa dni mnie przez (między innymi Ciebie) zbananowli... hehehe... Ale gratulując Wam wygranej, życzę Turowowi ponownej wygranej z Czarnymi (chodź będę kibicował za Słupskiem) i spotkania się w finale. Pozdro dla wszystkich dzisiejszych wygranych. Czyli dla kibiców Turowa. Dobranoc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
eeeee

Ja zaś będę trzymać mocno kciuki za Turowem.Po cichu liczę na piękny pojedynek Kulig - Gruszecki.Dobrej nocy i koszykarskich snów:)

| Odpowiedz
blokuj
Zgorzelecki Fan

Nie nie nie... Stelmet moze wygrac z Polpharma ale Turow musi wygrac ze Slupskiem w srode i w niedziele pokonac Stelmet minimum 8 pkt... bo aktulanie Stelmet ma bilans 22-6 a Turow 21-7.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.