Wątek dotyczący artykułu

ZAKSA żegna swoje ikony! Spore zmiany w Kędzierzynie-Koźlu

Szósty zespół kończącego się właśnie sezonu PlusLigi szykuje rewolucję kadrową. W poniedziałek klub oficjalnie rozstał się z sześcioma zawodnikami, podając jednocześnie skład nowego sztabu.

przeczytaj cały artykuł


Kulozęby_Tony

W ostatnim czasie wszyscy branżowi dziennikarze to potwierdzają w swoich artykułach lub wpisach w mediach społecznościowych. Tak więc coś na rzeczy musi być, celowo zresztą Resovia przy nazwisku Kurka została wymieniona przeze mnie jako pierwsza. Mimo wszystko, mając w pamięci nagłe zwroty akcji w telenowelach, w przypadku takiego zawodnika jak Bartek Kurek nie można wykluczyć tego, że równie dobrze zaskoczy wszystkich i podpisze w Turcji za 2 lub 3 razy większe pieniądze.
Abstrahując od tego gdzie zagra Kurek, to osobiście nie wiem czy jest on najlepszą możliwą opcją dla Resovii. Odkąd wyjechał z kraju to w Rosji szału nie zrobił, fakt faktem kontuzja, ale szybko i bez żalu z nim się pożegnano. We Włoszech miał się odbudować i w ogóle być w najwyższej życiowej formie na Mistrzostwa Świata w Polsce, tym czasem gra bardzo przeciętnie i nie ma wcale najmocniejszej pozycji w drużynie. W ostatnim spotkaniu play-off Serie A został szybko zmieniony przez Kovara, który grał już do końca. Reasumując, zagrywka dalej kiepska, w przyjęciu drastycznych postępów nie widać, a w ataku jakby bardziej niemrawy aniżeli było to kiedyś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.