Wątek dotyczący artykułu

ZAKSA żegna swoje ikony! Spore zmiany w Kędzierzynie-Koźlu

Szósty zespół kończącego się właśnie sezonu PlusLigi szykuje rewolucję kadrową. W poniedziałek klub oficjalnie rozstał się z sześcioma zawodnikami, podając jednocześnie skład nowego sztabu.

przeczytaj cały artykuł

sined

Para przyjumjących Kooy Buszek sie nie sprawdzi z powodu przyjecia sam Zatosrski nie bedzie brał 5 m na siebie, zobaczycie że Zaksa odpali jeszcze jedno nazwisko na przyjęcie.Co do Kurka dla mnie to bedzie hitowy transfer zawodnik zawsze ma wahania formy kto wie może wróci do formy tej z 4 lat a gdzie ma to zrobic jak nie w Polsce ??? Njabardziej mnie ciekawi gdzie trafi Ruciak bo to zawodnik do którego powinno dobrac sie do pary ofensywnego przyjmującego najbardziej pasował by mi Olsztyn do pary z młodym Bednorzem dużo droższy nic Ogurczak nie bedzie a chyba kazdy widzał jakw tym sezonie grał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kulozęby_Tony

Tylko, że Ruciak jest dosadnie rzecz ujmując bardzo wyeksploatowanym i zdezelowanym zawodnikiem. Zobacz ile w ostatnich latach miał kontuzji w ZAKSIE, tak więc nie wiem czy koncepcja opierania przyjęcia w jakimkolwiek klubie tylko i wyłącznie na osobie Ruciaka ma głębszy sens, gdyż jak Michał ponownie posypie się na zdrowiu to i przyjęcie zagrywki automatycznie siądzie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BlackMagic

A nie lepiej sprawziłby sie w zestawieniu z Żalińskim i Wachnikiem? Ew. Czarni mogliby dokupić Włoarczyka i mamy super zestawienie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.